Yükleniyor...

Binance, Inter’in Forma Sponsoru Olmaya Yakın

Kripto borsası Binance, futbol kulübü Inter Milan'ın yeni forma sponsoru olmak isteyenler adaylar arasında öne çıkıyor.

binance inter milan sponsor

Kripto borsası Binance, futbol kulübü Inter Milan’ın yeni forma sponsoru olmak isteyenler adaylar arasında öne çıkıyor.

Yeni pazarlar arayan kripto ile spor endüstrisi, geniş hayran kitlesi nedeniyle keşfedilmesi gereken bir altın madeni olarak görülüyor. Bu nedenle, Binance’in Inter Milan’ın yeni forma sponsoru olarak DigitalBits’in yerini almaya çalışması şaşırtıcı değil. Inter Milan, DigitalBits’in sürekli ödeme başarısızlıkları nedeniyle yeni ortaklık kurmak istiyor. Binance de önde gelen adaylar arasında yer alıyor.

Binance, Inter’in Öncelikli Sponsor Tercihi

İtalyan spor yayıncısı Tuttosport’un haberine göre, dünyanın en büyük kripto borsası, Inter’in forma sponsoru olmak için İtalyan futbol takımıyla ortaklık kurmaya hazırlanıyor.

Bu sezon başında DigitalBits ile sponsorluk anlaşması imzalayan Inter, sponsorluk ödemelerini alamadığını açıklamıştı. Bunun üzerine futbol kulübü, sponsorluk ödemelerinin 2023’ün Ocak ayına kadar gelmemesi durumunda formadan DigitalBits logosunu kaldıracağını duyurdu.

Ocak’ta forma sponsorunu yenilemek isteyen kulübün tercihleri arasında öncelikli olarak Binance var. Diğer adaylar arasında Çinli elektronik üreticisi Hisense ve dijital bahis platformu LeoVegas yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner