Yükleniyor...

Binance, İrlanda’da Kurumsal Ağını Genişletiyor

Dünyanın en büyük kripto varlık işlem platformu Binance, İrlanda’da 3 büyük şirket kurarak ağını genişletiyor.

binance

Dünyanın en büyük kripto varlık işlem platformu Binance, İrlanda’da 3 büyük şirket kurarak ağını genişletiyor.

Binance, Çin’in kripto para ticareti ve madenciliği konusunda ek bir belirsizlik yaratması nedeniyle İrlanda’daki kurumsal varlığını güçlendirme kararı aldı. Geçen yıl İrlanda’da kurulan ilk Binance firması Binance İrlanda Holdings, son 10 gün içinde İrlanda’da üç firma daha kurdu.

27 Eylül’de İrlanda’da Binance (APAC) Holdings, Binance (Services) Holdings ve Binance Technologies kuruldu. Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, kayıt belgelerini 10 Eylül ve 13 Eylül tarihlerinde imzaladı.

Binance’in firmaları Dublin’in güney bölgesinde bulunan sıradan bir atletizm mağazasının üst katında yer alıyor. İrlanda’da kurulan yeni Binance şirketleri, İrlanda hukuk firması Mason Hayes & Curran yardımıyla gerçekleşti

Reuters’in bildirdiğine göre, Binance’in spot döviz işlem hacimleri Temmuz ayında 454 milyar dolar Eylül ayında 789 milyar dolara (680 milyar euro) ulaştı.

İrlanda Merkez Bankası, yatırımcılara kripto varlıklara yatırım yapma konusunda uyarı yayınladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner