Yükleniyor...

Bu Dört Altcoin, Kripto Varlık Piyasası Ateşlendikçe %100’ün Üzerinde Artış Gösterdi

4 altcoin, Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasaları yükselirken bir hafta içinde %100 ve fazlası artış gösterdi.

astvcoin

4 altcoin, Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasaları yükselirken bir hafta içinde %100 ve fazlası artış gösterdi.

Son zamanlarda en çok uçan kripto paralardan biri, meme kripto para birimi ve Dogecoin’in (DOGE) rakibi Shiba Inu (SHIB) oldu. Altcoin, 0,000006 dolar gibi düşük bir değerden 0,000002 dolara fırladı ve sadece yedi gün içinde %233’ün üzerinde kazanç sağladı. SHIB, büyük bir ralli yaşasa da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.000037 doları geri alamadı.

Bu hafta en iyi performans gösteren bir diğer altcoin, merkezi olmayan finans protokolü Abracadabra Money’nin yönetişim token’ı olan Spell Token (SPELL). CoinGecko’ya göre kripto para, yazı yazılırken yedi günün en düşük seviyesi olan 0,0032 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0089 dolara yükseldi. Hareket, sadece bir haftada %150’nin üzerinde bir kazancı temsil ediyor.

Sırada, gizlilik odaklı akıllı sözleşme platformu Secret Network’ün yerel varlığı olan Secret (SCRT) var. CoinGecko, SCRT’nin son 7 günde %70’in üzerinde ralli yaptığını gösteriyor. Kripto para, o zamandan beri kazançlarının bir kısmını kaybetti ve yazı yazının yazıldığı sırada 3.11 dolardan işlem görüyordu.

Dördüncü altcoin, Ethereum (ETH) için bir Layer-2 ölçeklendirme çözümü olan OMG Network (OMG). Yükselen altcoin, sadece bir hafta içinde %70 oranında bir kazanç eld etti. CoinGecko’ya göre OMG şu anda 14.45 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner