Yükleniyor...

Binance, Japonya’daki yeni platformunu başlatıyor!

Borsasının kurucusu Changpeng Zhao, Binance'in Ağustos ayında Japonya'daki yeni platformun tam hizmetleri kullanıma sunacağını söyledi.

Fotoram.io 10

Borsasının kurucusu Changpeng Zhao, Binance’in Ağustos ayında Japonya’daki yeni platformun tam hizmetleri kullanıma sunacağını söyledi.

Changpeng Zhao Salı günü Tokyo’da düzenlediği bir konferansta yaptığı açıklamada, Binance’in Ağustos ayında Japonya için yeni platformunda tam hizmetleri kullanıma sunacağını belirtti. Japonya’daki faaliyetlerini giderek artıran Binance, sadece yerel kullanıcılarda değil, global anlamda ilgi toplamış görünüyor.

binance

Tam hizmetler aktif olacak

Binance, geçen Kasım ayında Sakura Exchange BitCoin’i satın aldı ve bu yılın Mayıs ayında yerel kurallara tamamen uymak için bir platform oluşturduğunu söyledi. Son zamanlarda düzenleyiciler ve farklı söylentiler ile gündemde olan Binance, Japonya’da bulunan hizmetlerine yönelmiş durumda.

Yeni platformla beraber tam hizmetleri aktif etmeyi planlayan popüler kripto para borsası, henüz tam tarih belirtmese de Ağustos ayını işaret etti. Önümüzdeki ay ile birlikte tam hizmet sunmaya başlayacak olan Sakura Exchange Bitcoin’in kripto endüstrisinde ve özellikle de Japonya’da nasıl bir etki yaratacağı merakla takip ediliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner