Yükleniyor...

Binance, Küresel Yaptırımlara Uyum Sağlamak için ACSS’ye Katıldı

Kripto para borsası Binance, küresel yaptırımlara uyum sağlamak için ACSS'ye katıldı.

binance 5

Kripto para borsası Binance, küresel yaptırımlara uyum sağlamak için ACSS’ye katıldı.

Borsa, daha önce Rusya ve İran’a yönelik yaptırımları ihlal ettiği gerekçesiyle ABD’nin soruşturmasıyla karşı karşıya kalmıştı.

Binance, Uyumluluk Çalışmalarını Sürdürüyor

Binance, küresel yaptırımlara uyum sağlamak amacıyla Sertifikalı Yaptırım Uzmanları Derneği’ne (ACSS) katılan ilk kripto şirketlerinden birisi oldu.

Borsa, bugün yaptığı duyuruda, yaptırım uyum personelinden oluşan ekibinin ACSS’deki sertifikasyon sürecinin bir parçası olarak eğitimden geçeceğini söyledi.

Şirketin küresel yaptırımlar başkanı olan Chagri Poyraz şunları söyledi:

“Blockchain endüstrisi hala ilk yıllarda ve hızla gelişen bir alanda ve en yüksek düzeyde uyumluluğu korumayı sürdürmek birinci önceğilimizdir.
Günün sonunda, sektörün diğer önce çıkan isimleriyle birlikte güvenlik ve uyumluluk için sektör standardını belirlemeye devam etmek istiyoruz”

Şirkete göre ACSS eğitimi, borsanın ekibini ABD Hazine Bakanlığı Yabancı Varlıklar Kontrol Ofisi’nin yönergeleri konusunda eğitecek ve onları potansiyel ihlal riskleri konusunda bilgilendirecek.

Şirket, geçtiğimiz ay, ABD’deki düzenleyici netliği savunma çabalarının bir parçası olarak kripto lobicilik grubu Dijital Ticaret Odası’na katıldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner