Yükleniyor...

Binance Kurucu Ortağı Yi He, Binance Labs’in Başına Geçti

Binance'in kurucu ortaklarından Yi He, şirketin risk sermayesi ve yatırım kolu olan Binance Labs'in başına geçti.

yi he 2

Binance’in kurucu ortaklarından Yi He, şirketin risk sermayesi ve yatırım kolu olan Binance Labs’in başına geçti.

Dünyanın en büyük kripto para borsası bugün gerçekleştirdiği açıklamada, Binance Labs’in küresel stratejilerini ve operasyonlarını yönetmesi için “sektörün geleceğini şekillendirmede rol oynayacak, yetenekli ve azimli” bir isim olan Yi He’nin görevlendirildiğini belirtti.

Yi He, konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

“Sektörün önde gelen isimlerinden birisi olarak amacım, sürdürülebilir projeleri belirleyip destekleyerek, tüm endüstriyi güçlendiren kaliteli bir blokzinciri çözümleri ekosistemi oluşturarak endüstri standardını tanımlamaya yardımcı olmak.

Benimsemeyi hızlandırmak için, kaynaklarımızı web3 teknolojisinin sınırlarını zorlayacak ve gerçek dünya sorunlarına çözümler sunan ürünler meydana getirecek projeleri desteklemeye odaklamamız gerekiyor”

Binance, Yi He’nin Binance Labs’deki göreviyle birlikte daha önceki müşteri desteği, kurumsal iş, pazarlama, Binance Earn ve Binance P2P’deki görevlerine de devam edeceğini vurguladı.

Yi He, 2017 yılında Binance’i kuran kurucu ekip arasında yer aldı. O günden beri şirketin CMO’su olarak görev alıyordu. Yi He, Binance’in kurulmasından önce Çin merkezli mobil video teknolojisi şirketi olan Yixia Technology’de yönetici olarak çalıştı. Yi He, 2014 yılında kurulan OKCoin borsasının da kurucuları arasında yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner