Yükleniyor...

Binance LUNC İçin Yakım Gerçekleştirdi

Binance, Terra Classic (LUNC) spot ve marjin alım satım işlemlerinde yakım mekanizması uygulayacağını duyurmuştu.

Binance LUNC Icin Yakim Gerceklestirdi

Binance, Terra Classic (LUNC) spot ve marjin alım satım işlemlerinde yakım mekanizması uygulayacağını duyurmuştu.

Terra ekosisteminin çöküşünün ardından kripto piyasasında büyük bir düşüş yaşandı ve şirketler iflasa karşı savaş vermeye başlamıştı. Tüm bunların üzerine Terra tarafında fork’lanma yaşandı ve iki farklı ağ oluşturuldu. Binance de Terra Classic (LUNC) işlemlerinde yakım mekanizması uygulacağını duyurmuştu. Bugün gerçekleştirilen yakımla iki milyon dolar değerinde yakım gerçekleşti.

Binance’te Yüksek Miktarda LUNC Yakımı Gerçekleşti

Terra Finder üzerinden paylaşılan verilere göre Binance bugün yaklaşık iki milyon dolarlık yakım gerçekleştirdi ve bu Binance’in şu ana kadar yaptığı en büyük yakım oldu.

FeJhnG1UUAIyJJf

Binance tarafından yapılan duyuruda, tüm alım satım ücretlerini LUNC yakım adresine göndererek bir yakım mekanizması uygulanacağı paylaşılmıştı. Bu işlem ile birlikte LUNC arzının kademeli olarak azaltılması planlanıyordu.

Bu yakma Binance’in şimdiye kadar yapacağı en yüksek yakma oldu. Bu duyurunun ardından LUNC’un piyasa değeri artış yaşadı. Binance’in gerçekleştirdiği yaklaşık iki milyon dolarlık yakım sırasında 5,590,907,838 adet LUNC yakılmış oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner