Yükleniyor...

Binance, Kazakistan ile Eğitim Anlaşması İmzaladı

Binance, küresel yasa uygulama eğitim programının bir parçası olarak Kazakistan Cumhuriyeti Finansal İzleme Ajansı ile bir eğitim anlaşması imzaladı.

Binance Kazakistan ile Egitim Anlasmasi Imzaladi

Binance, küresel yasa uygulama eğitim programının bir parçası olarak Kazakistan Cumhuriyeti Finansal İzleme Ajansı ile bir eğitim anlaşması imzaladı.

Binance, geçtiğimiz aylarda, Kazakistan’da hizmet gösterebilmek için Astana Finansal Hizmetler Otoritesi’nden ön onay almıştı. Kazakistan’ı kripto benimsenmesi konusunda önemli bir bölge olarak gören Binance, piyasanın geliştirilmesi amacıyla anlaşma imzaladı.

Binance, Kazakistan ile Orta Asya’da Büyüyor

Kripto borsası Binance, Kazakistan’ın Finansal İzleme Ajansı ile ülkedeki kripto piyasasını geliştirme konusundaki çalışmalarını resmileştirmek için bir anlaşma imzaladı.

Kripto madenciliğinde önde gelen ülkelerden Kazakistan, bir süredir gündeme yaptığı kripto düzenlemeleriyle geliyordu. Kripto kullanımını daha geniş bir alana yaymak isteyen ülkenin konuyla ilgili çalışmaları devam ediyor.

binance

Dünya çapında düzenleyici ve kolluk kuvvetleri kuruluşlarından yetkililerin yer aldığı program, mali suçlar ve siber suçlarla mücadelede ulusal ve uluslararası kanun uygulayıcı kurumlarla sektör işbirliğini güçlendirmeyi amaçlıyor.

Program ayrıca, yasadışı yollarla elde edilen ve suç gelirlerini aklamak ve terörizmi finanse etmek için kullanılan dijital varlıkları tespit edilmesini ve engellenmesini hedefliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner