Yükleniyor...

Binance, LUNC ve USTC İçin Yatırma ve Çekme İşlemlerini Durduracak

Binance, LUNC ve USTC için bazı ağlarda yatırma ve çekme işlemlerini durduracağını açıkladı.

binance

Binance, LUNC ve USTC için bazı ağlarda yatırma ve çekme işlemlerini durduracağını açıkladı.

Binance, yakın geçmişte Shuttle Bridge ile LUNC’nin Terra Classic ve Ethereum ağları üzerinden para yatırma ve çekme işlemlerine izin veriyordu.

Binance, LUNC ve USTC İçin Yeni Karar Aldı

Borsa, Shuttle Bridge’in kısa bir süre içerisinde kapanacak olması sebebiyle, kullanıcıları yeni değişiklikler hakkında bilgilendirdi.

İlk etapta 7 Eylül’den itibaren Ethereum ağı (ERC20), BNB Smart Chain (BEP20) ve Polygon ağı kullanarak yapılan Shuttle Bridged LUNC ve USTC’nin para yatırma ve çekme işlemleri süresiz olarak durdurulacak.

Kullanıcılar yine de LUNC ve USTC token’larını yatırmak ve çekmek için Terra Classic ağını kullanabilecek.

LUNC ve USTC için Binance Earn hizmetinde ise herhangi bir değişiklik şu anda söz konusu değil.

Shuttle, Terra token’larının Terra ve Ethereum ağında gönderilmesine izin veren bir Terra köprüsüdür. Orijinal Terra blokzinciri, çöküşten sonra Terra Classic olarak yeniden adlandırıldı.

Terra Classic ağı, Ağustos ayının sonunda Shuttle Bridge ile ilgili önemli güncellemeler paylaştı ve bu transferlerin yüksek işlem ücretleri nedeniyle devre dışı bırakıldığını açıkladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner