Yükleniyor...

Ethereum’da Her Gün 70 Bin Yeni Adres

Etherscan'in verileri gösteriyor ki Ethereum ağına her gün yaklaşık 70 bin yeni özel adres katılıyor.

Ethereumda Her Gun 70 Bin Yeni Adres

Etherscan‘in verileri gösteriyor ki Ethereum ağına her gün yaklaşık 70 bin yeni özel adres katılıyor.

Ethereum (ETH), merakla beklenen Merge güncellemesine yaklaşırken Ethereum ağı her gün önemli ağ hareketleri kaydediyor.

Ethereum Ağ Hareketleri Artıyor

Ethereum ağında Merge öncesinde her geçen gün yeni önemli bir veri paylaşılıyor. Merge’ün Ethereum özelinde bir ilgi ve ilginin ötesinde de bir yükseliş beklentisi oluşturduğu aşikar. Bunun dışında fiyat yükselişi dışında kullanıcıları Ethereum’un ağ özelliklerinden yararlanan kullanıcısı da artıyor.

ethereum
Ethereum’daki özel ağ adı Kaynak: Etherscan.io

Etherscan’in son paylaştığı veriler gösteriyor ki Ethereum ağındaki aktiflik Merge günellemesi yaklaştıkça artıyor. Bu grafikte görüldüğü gibi Ethereum’da ağustostaki ve eylüldeki özel adres sayısında ciddi değişiklik var. Bu verilerdeki adreslerin hepsinin aktif olduğunu veya her bir adresin bir kullanıcıyı gösterdiğini söylemek imkansız. Bir kullanıcı birden fazla adrese sahip olabiliyorken her adresin aktifliği hakkında da bizlere bir veri sunmuyor.

Ethereum Merge’ü birçok otorite, kullanıcı ve yatırımcı tarafından fiyatta bir ralli beklentisi yaratmış olsa da bu büyük güncelleme sadece fiyat hareketi olarak yorumlanmıyor. Ethereum ağının daha güvenli ve düzenli kullanımına olanak sunacak güncelleme herkes tarafından merakla beklenen bir konu haline gelmiş durumda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner