Yükleniyor...

Binance Smart Chain ve Animoca Brands, Blokzinciri Oyunlarına Yönelik 200 Milyon Dolarlık Fon İçin Ortaklık Kurdu

BSC ve Animoca Brands, erken dönemlerindeki blokzinciri oyun girişimlerini desteklemek için 200 milyon dolarlık bir fon başlattı.

BSC ve Animoca Brands, erken dönemlerindeki blokzinciri oyun girişimlerini desteklemek için 200 milyon dolarlık bir fon başlattı.  

Pazartesi günü yapılan bir duyuruya göre, Binance Smart Chain (BSC) ve oyun şirketi Animoca Brands 200 milyon dolarlık bir fon için ortaklık kurdu. Fon, blokzinciri oyunlarının erken aşamada desteklenmesini amaçlıyor. 

Her iki şirket de yatırım programına 100 milyon dolar yatırım yapacak. BSC’nin yatırımı, geçtiğimiz aylarda açıklanan devasa ekosistem fonundan geliyor. Yatırım ise blokzinciri oyunları ve NFT’lere artan ilginin bir başka örneğini temsil ediyor.

Oyun şirketi Animoca Brands ise, son zamanlarda öne çıkan birkaç yatırım ile adından söz ettirdi. Şirket yalnızca geçtiğimiz ay, önde gelen şirketlerin finansman turlarına katılmıştı. Bunlar şirketler, Upland, Roll, Avocado Guild ve The Sandbox olarak sıralanabilir. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner