Yükleniyor...

Binance, Tesla Hissesinin Ardından Coinbase Hissesini de Listeleyeceğini Duyurdu!

Önceki gün tokenize edilmiş hisse senetlerinin platformda listeleneceğini duyuran dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, bunu Tesla ile başlatmıştı.

Ey6WdPJVcAEAVus

Önceki gün tokenize edilmiş hisse senetlerinin platformda listeleneceğini duyuran dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, bunu Tesla ile başlatmıştı. Borsa şimdi yeni bir hisse senedi daha açıkladı.

Binance, Tesla’dan sonra önemli bir hisse senedinin daha tokenize edilerek listeleneceğini duyurdu: Coinbase (COIN). Hali hazırda Tesla haberlerinin çıkmasının ardından zaten COIN’in de listelenip listelenmeyeceğine dair tartışmalar ortaya çıkmıştı.

Binance, gün içerisinde Coinbase hisse senedi token’ını (COIN) listeleyecek ve bu sırada COIN/BUSD trade çifti aktif olacak. Kullanıcılar, Binance web sitesinden tokenize edilmiş Coinbase hisselerini alıp satabilecek.

Binance Hisse Senedi Token’ları Nedir?

Binance hisse senedi token’ları, temel menkul kıymetlerin bir saklama portföyü tarafından tamamen desteklenen sıfır komisyonlu dijital token’lardır. Hisse senedi token sahipleri, potansiyel temettüler dahil olmak üzere temel hisselerin ekonomik getirisi için hak kazanır.

Binance, daha fazla hisse senedi token’ı ve özelliği listeleyerek piyasa talebine yanıt vermeye devam edeceğini duyurdu. Hisse senedi token’larının ticareti, geleneksel takas saatlerini takip edecek ve Çin, Türkiye ve diğer kısıtlanmış yargı bölgelerinde ikamet edenler için mevcut olmayacak. Ayrıca ilgilenen trader’ların KYC ve diğer ilgili uyum önlemlerini gerçekleştirmeleri gerekecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner