Yükleniyor...

Binance TR’den Meclis Görüşmesiyle İlgili Açıklama Geldi

Binance TR, AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş ile gerçekleştirilen görüşmeye ilişkin, Twitter üzerinden bir açıklama yaptı.

binance 3

Binance TR, AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş ile gerçekleştirilen görüşmeye ilişkin, Twitter üzerinden bir açıklama yaptı.

Binance TR tarafından Meclis görüşmesine ilişkin yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde:

“Bugün, Binance TR ekibi olarak, AK Parti Grup Başkan Vekili Sn. Mustafa Elitaş ve değerli çalışma arkadaşlarıyla kripto varlıklara ilişkin olası düzenleme çalışmalarına katkı sunmak ve bu konuda her türlü desteğe hazır olduğumuzu belirtmek amacıyla bir araya geldik.

Görüşmede, olası düzenleme hakkında dünyadan en iyi uygulama örneklerine dayanan düzenleme önerilerimizi sunma ve bunları istişare etme fırsatı bulduğumuz için çok mutluyuz.

Bizleri kabul eden Sn. Mustafa Elitaş ve ekibine misafirperverlikleri için teşekkürlerimizi sunar; kripto varlıklara ilişkin düzenlemenin, ekosistemi büyütmesi ve güçlendirmesini temenni eder ve bu konuda üzerimize düşen her türlü sorumluluğu almaya hazır olduğumuzu kamuoyunun bilgisine sunarız”

AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, konuyla ilgili Twitter hesabından bir paylaşım yaptı:

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner