Yükleniyor...

Binance Trust Wallet Token’ı (TWT) Listeliyor

Dünyanın en popüler Bitcoin ve kripto para borsalarından birisi olan Binance, Trust Wallet Token'ı (TWT) listeleyeceğini duyurdu.

binance trust wallet token twt

Dünyanın en popüler Bitcoin ve kripto para borsalarından birisi olan Binance, Trust Wallet Token’ı (TWT) listeleyeceğini duyurdu.

Binance’in bugün yaptığı açıklamaya göre TSİ 11.00 ile Trust Wallet Token (TWT) inovasyon bölgesinde (Innovation Zone) listelenecek ve TWT/BTC, TWT/BUSD ve TWT/USDT ticaret çiftleri için alım satıma açılacak. Kullanıcılar artık trade’e hazırlık olarak TWT yatırmaya başlayabilirler. Binance ayrıca kullanıcıları için bir hatırlatma yaparak şu ifadeleri kullandı:

“Innovation Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer token’lardan daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni, yenilikçi token’ları alıp satabilecekleri özel bir trade bölgesidir. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddinin bir parçası olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekir. Lütfen bu bölgedeki trade çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın.”

Binance’in açıklamasına göre TWT, normal riskten daha yüksek olan nispeten yeni bir token’dır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalabilir: “Bu nedenle lütfen yeterli risk yönetimini uyguladığınızdan, TWT’nin temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun.”

Trust Wallet Token (TWT) Nedir?

Trust Wallet, kullanıcıların kripto para satın almalarına, saklamalarına, takas etmelerine ve kazanmalarına olanak tanıyan bir kripto para cüzdanıdır. Trust Wallet Token (TWT), Trust Wallet’ın yerel token’ıdır ve BEP-2 ve BEP-20 token standartlarında mevcuttur.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner