Yükleniyor...

Binance’in Kullanıcılarına Dağıttığı TWT’leri Nasıl Alabiliriz?

Bitcoin ve kripto para borsası Binance, önceki gün kullanıcılarına Trust Wallet Token (TWT) airdrop'u kapsamında 100 TWT verdi.

twt binance

Bitcoin ve kripto para borsası Binance, önceki gün kullanıcılarına Trust Wallet Token (TWT) airdrop’u kapsamında 100 TWT verdi. Peki bu TWT’leri almak için ne yapmak gerekiyor? Alınan TWT’leri nasıl kullanabiliriz? Bu yazımızda bu konuyu açıkladık.

Binance, başlattığı bu etkinlik zamanında trade yapan tüm kullanıcılarının cüzdanına 100 TWT gönderdi. 14-21 Aralık 2020 tarihleri arasında trade yaptıysanız muhtemelen sizlerin de cüzdanına TWT gönderilmiştir. Peki TWT nedir? TWT’leri nasıl kullanabiliriz? Trust Wallet Token yani TWT, Binance’in 2018’de satın aldığı Trust Wallet’ın token’ıdır.

Bu token’ları kullanabilmeniz için 5 Ocak 2021 TSİ saat 03.00’e kadar Binance Smart Chain (BSC) ağı aracılığıyla bir Trust Wallet adresine çekmeniz gerekiyor. Belirtilen süre içerisinde ödül çekimi yapılmazsa, TWT’ler geri alınacak ve spot hesaplardan kaldırılacak. Bu nedenle eğer Trust Wallet hesabınız yoksa öncelikle bir hesap açmanız lazım. Daha sonra Binance Smart Chain ağı aracılığıyla Binance hesabınızdan Trust Wallet hesabınıza TWT’leri yollamanız gerekiyor. TWT’leri yolladıysanız, işlem tamamlanmış demektir.

100 TWT, yazının yazıldığı sırada aşağı yukarı 100 Türk Lirası değerindeydi.

Listelenme Garantisi Yok

Öte yandan Binance, kullanıcılarına 2 uyarıda bulundu:

  • Diğer tüm coin/token’lar için uygulanan sıkı listeleme inceleme süreci TWT’nin Binance’te alınıp satılması ve listelenmesi için de uygulanacaktır. Bu airdrop’un desteklenmesi, TWT’nin listeleneceğini garanti etmez.
  • TWT token bakiyenizi görüntülemek için Fonlar sayfanızda “Küçük bakiyeleri gizle” seçeneğinin işaretli olmadığından emin olmalısınız.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner