Yükleniyor...

Bu Altcoin Kripto Para Piyasası Düzeltme Yaşarken Rekor Kırdı

Synthetix’in yerel token'ı SNX, rakip merkezieytsiz finans token'ların gerilediği gün galip geldi.

snx altcoin defi yukselis

Synthetix’in yerel token’ı SNX, rakip merkezieytsiz finans token’ların gerilediği gün galip geldi.

SNX/USD kuru Çarşamba günü, trader’ların parite tekliflerini artırmasıyla 8.38 dolar ile yeni bir rekor seviyeye ulaştı. Bu yükselişin nedeni olarak ise yeni stake platformunun duyurulması gösterildi. CoinMarketCap verilerine göre SNX, bugün tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmış oldu.

Boğa Rallisi mi Geliyor?

Sythentix’in tescilli dapp’ı Salı günü hayata geçerek, insanların cazip getiriler elde etmek için SNX stake etmelerinin önünü açtı. Trader’lar tipik olarak, hizmet portföylerini genişletmeye çalışan DeFi projelerindeki kısa vadeli yükseliş eğilimlerini arttırır. Daha önce, merkezi olmayan platform Yearn.Finance’in yönetişim token’ı olan YFI da protokol borç verme ve merkezi olmayan değişim hizmetlerine girdikten sonra iki katına çıkmıştı.

HKuaHav6 860x509 1

Bu arada SNX/USD döviz kuru Coinbase Pro’dan da destek aldı. ABD merkezli kripto  para borsası, aylar süren spekülasyonlardan sonra geçen hafta token’ı platformunda listeledi. SNX, tüm bunların artından son 11 günde neredeyse iki kat arttı. Buna karşılık, diğer DeFi token’ları düşük performans gösterdi. SNX, önceki 24 saatte yaklaşık yüzde 19 artarken, YFI, UNI ve AAVE yüzde 3-7 aralığına düştü.

SNX için Sırada Ne Var?

SNX/USD döviz kuru, kısa vadeli yükseliş temellerinde yükseliyor. Ancak diğer DeFi varlıklarındaki iyileşme, spekülatörleri düşük fiyatlı token’larda fırsatlar aramak için karlı SNX pozisyonlarını terk etmeye sevk edebilir.

Sythentix token’ının dört saatlik grafiğinde yakın zamandaki bir yükseliş hareketinin ardından yükselen bir genişleyen kama var. Teknik olarak, fiyat önümüzdeki seanslarda desteğin altına düşerse yükseliş trendini tersine çevirebilir.

uB3dR4mm 860x509 1

Kama kırılmasından sonraki olumsuz hedef 4,12 dolara yakın. SNX, CMC verilerine göre yazının yazıldığı sırada 7.40 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner