Yükleniyor...

Binance.US 10 Milyon Dolarlık Günlük Hacmi Kırdı

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, 10 milyon dolarlık hacmini kırdı.

ogImage

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, 10 milyon dolarlık hacmini kırdı. Borsanın CEO’su Catherine Coley tarafından paylaşılan verilere göre, borsa günlük işlem hacminde 10 milyon 481 bin 594 doları gördü. Binance.US geçtiğimiz eylül ayında yayına girdi ve başlangıç olarak 13 fiat-to-crypto ve crypto-crypto-ticaret çiftiyle hizmet veriyor. Bunlar Bitcoin (BTC), Eter (ETH), XRP, Bitcoin Nakit (BCH), Litecoin (LTC), Binance Coin (BNB) ve Tether (USDT) gibi önemli kripto para birimleri.

Binance.US Limitleri Arttırdı

Bu ayın başlarında, borsanın yeni piyasaya sürdüğü Bitcoin vadeli işlemleri, kripto ve türev piyasalarında üstünlük sağladı ve 700 milyon dolarlık rekor kırdı. Borsanın CEO’su Changpeng Zhao konuyla ilgili olarak, “Bu başarının kilidini açmak uzun sürdü. Çoğu insan, yeni bir platform için harcanan çabayı küçümsüyor” ifadelerini kullandı.

22 Ekim’den itibaren yapılan bir duyuruya göre borsa, bu hafta iki yeni kripto varlığı için destek başlattı: IOTA (MIOTA) ve Binance USD (BUSD). Binance USD, borsa tarafından dijital varlık saklama şirketi Paxos ile birlikte bu Eylül ayında piyasaya sunulan USD destekli bir para birimi. Varlık, sektördeki diğer stabil coinler gibi – New York Eyalet Mali Hizmetler Departmanından yasal onay aldı.

Binance.US ayrıca bu hafta USD depozitoları ve para çekme işlemleri için ACH limitlerini artırdı, kullanıcılar şimdi 5 bin USD’ye kadar başlangıç ​​ACH depozitolarını gönderebiliyor. 10 gün sonra, ACH mevduat limitleri 30 bin dolara yükselecek.

Ruble Desteği

CEO Changpeng Zhao bu hafta gazetecilere verdiği demeçte, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in blok zincirleme alanındaki en etkili kişi olduğunu söyledi. Borsa bu ay, Rus rublesi için amiral gemisi borsasında destek eklemeye hazır olduğunu açıklamıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner