Yükleniyor...

Binance.US Bu Zamana Kadar 410 Milyon Dolar Gelir Elde Etti

SEC muhasebecisi, borsanın sağladığı bilgilere dayanarak BinanceUS’in kuruluşundan bu yana 410 milyon dolar gelir elde ettiğini söyledi.

Binance.US

SEC muhasebecisi, borsanın sağladığı bilgilere dayanarak BinanceUS’in kuruluşundan bu yana 410 milyon dolar gelir elde ettiğini söyledi. 

SEC muhasebecisi, Binance.US’in mali hesaplarını ayrıntılı olarak kamuoyuna sundu. Açıklanan bilgilere göre Binance.US, kurulduğu tarihten bu yana 410 milyon dolar gelir elde ederek 225 milyon dolar brüt kâr elde etti. Borsanın mali tabloları, borsanın düzenleyici kuruma sağladığı bilgilere dayanarak bir SEC muhasebecisi tarafından yapılan dosyalamada detaylandırıldı. 

Borsa En Büyük Kârı 2021’de Elde Etti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hesaplar 2019’dan Nisan 2023’e kadar olan döneme ait ve borsanın arkasındaki kuruluş olan BAM Trading Services’a işaret ediyor. 

Muhasebeci tarafından paylaşılan bu hesaplar, borsanın gelirinin ve brüt kârının çoğunu 2021’de elde ettiğini ve o yıl 265 milyon dolar gelir elde ettiğini gösteriyor. Bu rakamı, şirketin 95 milyon dolar gelir elde ettiği 2022 yılı takip ediyor. 

Bunların yanı sıra SEC, dün açılan davalar sırasında Binance.US’in varlıklarını dondurmak için geçici bir kısıtlama talebinde bulundu. Bu talebin ardından açıklamada bulunan Binance CEO’su Changpeng Zhao, bu durumun sadece Binance.US’i etkilediğini ve Binance ile bir alakası olmadığını söyledi. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x