Yükleniyor...

Binance US Eski CEO’su: Kripto Endüstrisi 15 Trilyon Dolarlık Bir Endüstri Olabilir

Binance US eski CEO'su Brian Brooks, önemli piyasa aktörlerinin son benimseme eğilimleri göz önüne alındığında, kripto endüstrisinin beklenenden daha erken 15 trilyon dolarlık bir endüstri olabileceğini düşünüyor.

brooks 1

Binance US eski CEO’su Brian Brooks, önemli piyasa aktörlerinin son benimseme eğilimleri göz önüne alındığında, kripto endüstrisinin beklenenden daha erken 15 trilyon dolarlık bir endüstri olabileceğini düşünüyor.

Brooks, kripto sektörüne dahil olan şirketlerin sayısı artmaya devam ederken, bu eğilim sebebiyle endüstrinin mevcut 2 trilyon dolarlık piyasa değerinden 15 trilyon dolarlık bir endüstri haline gelebileceğini ifade etti. Brook’a göre benimsemelerle birlikte Bitcoin değeri 50.000 dolar direncini aşmak için ateşlenebilir.

“Büyük bir kurumsal benimsemeye ihtiyacınız var. Sadece 1-2 şirkete değil yatırım yapmak için o aşamadaki tüm şirketlere ihtiyaç söz konusu. Bu ana akımın yönetimi anlamına geliyor, bu büyük ölçekli bir gözetim anlamına geliyor bu kripto yerel uyumluluk çözümleri anlamına geliyor”

Ayrıca bu çözümleri geliştiren bir grup şirket olduğunu ve bunlardan bir tanesinin dünyayı kripto için güvenli hale getiren şirketler listesinin tepesinde yer alması durumunda gelecekte çok başarılı olacağına dikkat çekti.

“Bu geleceğin işletmelerini gösteriyor. Bu nedenle bankalar bu konferansa dahil oldular”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner