Yükleniyor...

Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) Wormhole v2 Köprüsü Aktifleşti

Farklı blockchain‘ler arasında köprü kurma amacıyla tasarlanan Wormhole, ikinci güncellemesini tanıtıyor ve yaklaşmakta olan V1-V2 geçişinin ayrıntılarını paylaşıyor

wormhole 2

Farklı blockchain‘ler arasında köprü kurma amacıyla tasarlanan Wormhole, ikinci güncellemesini tanıtıyor ve yaklaşmakta olan V1-V2 geçişinin ayrıntılarını paylaşıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Wormhole’ün Twitter hesabında paylaşılan resmi duyuruya göre, Wormhole v2 şu anda çalışıyor.

Wormhole v2’nin en büyük özelliği ilk akıllı sözleşme platformu olan Ethereum (ETH) ile Solana (SOL) arasında kesintisiz bir değer aktarımı yapılmasına olanak tanımasıdır. Wormhole ekibi, şu anda bu tür bir köprüye büyük bir ihtiyaç olduğunu vurguladı.

“Wormhole v2’nin köprüyü başlatması ve ateşe yakıt eklemesi için daha iyi bir zaman olamazdı. Bu sebeple şimdi neler olacağını ve Wormhole’un birlikte çalışmaya olanak sağlayan çapraz zincirini nasıl güçlendireceği hakkında konuşalım”

Likiditenin v1’den v2’ye geçişi, Wormhole’un ekosistem ilerlemesindeki ilk adım olacak. Yaklaşık 250 milyon dolarlık varlık yeni köprüye taşınacak.

Wormhole v2 daha sonra Solana’nın cüzdanı Phantom’u entegre edecek. İlk sürümlerde Wormhole’un varlıkları Phantom üzerinde NFT’ler olarak görüntülenecek.

Wormhole’un geçişi, Solana’nın zincirler arası ürün Sabre HQ tarafından desteklenecek.

Son olarak Wormhole geliştiricileri çapraz blockchain likidite ekosistemini ilerletmek için Terra (LUNA) blockchain’inin ve Binance Smart Chain’i entegre etme planlarını paylaştı.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x