Yükleniyor...

Binance US, XRP’yi Delist Ediyor!

Binance US, XRP'yi delist edeceğini duyurdu.

binance xrp

Binance US, XRP’yi delist edeceğini duyurdu. Açıklamaya göre 13 Ocak’ta XRP platformda liste dışı bırakılacak.

13 Ocak 2021 Çarşamba TSİ 18.00’da geçerli olmak üzere XRP, Binance.US’ten kaldırılacak. Platform üzerinden XRP takas ve para yatırma işlemleri askıya alınacak. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Binance.US kullanıcıları, 13 Ocak 2021 itibarıyla saat 18.00’da (TSİ) XRP yatıramayacak. XRP para çekme işlemleri şu anda etkilenmeyecek. Lütfen unutmayın: XRP para çekme işlemleri bir Tag/Memo gerektirir. Yakın zamanda ACH/Bankamatik Kartı ile yatırılan fonlarla XRP satın aldıysanız, paranız bu tutma süresi dolduktan sonra çekilebilir olacaktır. XRP’nin liste dışı bırakılması, kullanıcıların 2021’de Spark (FLR) Token’ları talep etmelerini etkilemeyecektir. Dağıtım taleplerinin nasıl yapılacağına dair daha fazla ayrıntı kullanıcılara sunulacaktır.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Yusuf Altıntaş
Yusuf Altıntaş
3 yıl önce

Binance Us’te bir miktarda Ripple token’ ım var. 13 Ocaktan sonra bana ait olan tokenlarım binance’tan silinecek mi yoksa benim cüzdanımda kalmaya devam mı edecek. Olası bir yükselişte binance ripple’ı tekrar list edebilir mi ve ben mevcut tokenlarımı sonrasında kullanabilir miyim? Cevap verirseniz çok sevinirim.

ck x banner
ck youtube banner