Yükleniyor...

Binance ve MDI Ventures, Endonezya’da Kripto Platformu Kuruyor

Binance ve MDI Ventures liderliğindeki bir konsorsiyum, Endonezya’da blokzinciri gelişimine odaklanacak bir ortak girişim kuruyor.

binance ve mdi ventures endonezyada kripto platformu kuruyor 4

Binance ve MDI Ventures liderliğindeki bir konsorsiyum, Endonezya’da blokzinciri gelişimine odaklanacak bir ortak girişim kuruyor. 

Şirket, Çarşamba günü bir açıklama yaptı. Açıklamada lider kripto varlık alım satım platformu Binance ve MDI Ventures liderliğinde olan bir konsorsiyumun ülkede blokzinciri teknolojisi geliştirmeye odaklanan bir ortak girişim kuracağı ifadeleri yer aldı. MDI, Endonezya’nın en büyük telekom şirketi Telkom Endonezya’nın risk sermayesi koludur.

Bu ortaklık ile Endonezya merkezli yeni bir dijital varlık alım satım platformu kurulacak. Binance ise, bu yapı için altyapı ve destek sağlayacak. 

Daha önce aktardığımız üzere, basında Binance’in Endonezya’nın en zengin ailesi ile görüştüğüne dair haberler yer almıştı. Söz konusu haberlere göre şirket, Budi ve Michael Hartono tarafından kontrol edilen PT Bank Central Asia ve ülkenin en büyük telekom operatörü Telkom Indonesia ile bir ortaklık hakkında görüşmelerde bulunuyordu. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner