Yükleniyor...

Binance, WOO Network’e 12 Milyon Dolar Yatırım Yaptı 

Binance, likidite platformu WOO Network'e 12 milyon dolar stratejik yatırım yaptı.

binance woo networke 12 milyon dolar yatirim yapti

Binance, likidite platformu WOO Network’e 12 milyon dolar stratejik yatırım yaptı. 

Lider kripto varlık alım satım platformu Binance’in risk sermayesi kolu, kullanıcıları borsalara, kurumlara ve merkeziyetsiz finans (DeFi) ağlarına bağlayan bir likidite platformu olan WOO Network’e 12 milyon dolarlık stratejik yatırım yaptı. Binance Labs’in Yatırım Direktörü Peter Huo, konu hakkında yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“WOO Network, hem zincir içi hem de zincir dışı derin likidite ve sıfır ücretli alım satım sağlayarak kripto ekosistemine önemli bir değer katıyor. Uzun süreli ilişkimizi genişletmekten ve özellikle Binance Smart Chain konusundaki potansiyel işbirliklerini keşfetmekten heyecan duyuyoruz.”

Platform geçtiğimiz yıl, fiyatlandırmayı iyileştirmek ve kaymayı azaltmak amacıyla piyasaya sürdüğü WOOFi Swap’in ardından Binance Smart Chain’e de likidite sağlamaya başlamıştı. Woo’nun likidite sağladığı diğer DeFi protokolleri arasında DYDX, Matcha, ParaSwap, 1inch ve DODO gibi bazı önde gelen projeler de yer alıyor. 

Platform, geçtiğimiz Kasım ayında kripto ekosisteminin önde gelen oyuncuları olan Three Arrows Capital, Crypto.com Capital, Avalanche ve BitTorrent gibi isimlerden 30 milyon dolarlık yatırım almıştı. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner