Binance Wrapped XRP (wXRP) Entegrasyonunun Tamamlandığını Duyurdu • Coinkolik
Yükleniyor...

Binance Wrapped XRP (wXRP) Entegrasyonunun Tamamlandığını Duyurdu

Binance, platformunda wXRP entegrasyonunu tamamladı.

wxrp binance

Binance, platformunda wXRP entegrasyonunu tamamladı. Kullanıcılar artık Wrapped XRP yatırımı yapabilir ve alım satımına başlayabilir.

Dünyanın en büyük borsalarından Binance, Wrapped XRP (wXRP) entegrasyonunun tamamlandığını ve bu varlık için mevduatların açıldığını duyurdu. wXRP, Ethereum’un ERC20 standardını temel alır. Blog gönderisine göre, bu kripto para birimi için para çekme işlemleri daha sonra eklenecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance, Wrapped XRP mevduatlarının XRP olarak kredilendirileceği ve kullanıcıların hemen alım satıma başlayabilecekleri konusunda uyarıyor. Ekip, 0x39fBBABf11738317a448031930706cd3e612e1B9 olan wXRP sözleşme adresini sağladı.

Wrapped XRP Nedir?

wXRP, XRP 1:1 tarafından desteklenen bir token’dır ve XRPL’ye alternatif olarak alınıp satılabilir veya blok zincirlere gönderilebilir. WXRP ile değiştirilebilen XRP rezervi, orijinal paraları “wrap” yaparak Ethereum cüzdanları ve DeFi dahil dApp’ler gibi yeni blok zinciri ağlarında kullanılmalarına izin veren Wrapped DLT projesi tarafından tutulur.

wXRP, Sushiswap ve Unicorn dahil olmak üzere birden fazla platformdaki likidite havuzlarında stake yapmak için de kullanılabilir. Böylece wXRP, XRP için daha fazla yeni kullanım durumu sağlar.

wXRP’nin Binance rezervleri, Hex Trust sorumlusu tarafından yönetilir. Her wrapped token açılabilir ve orijinal token’la değiştirilebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x