Yükleniyor...

Binance Wrapped XRP (wXRP) Entegrasyonunun Tamamlandığını Duyurdu

Binance, platformunda wXRP entegrasyonunu tamamladı.

wxrp binance

Binance, platformunda wXRP entegrasyonunu tamamladı. Kullanıcılar artık Wrapped XRP yatırımı yapabilir ve alım satımına başlayabilir.

Dünyanın en büyük borsalarından Binance, Wrapped XRP (wXRP) entegrasyonunun tamamlandığını ve bu varlık için mevduatların açıldığını duyurdu. wXRP, Ethereum’un ERC20 standardını temel alır. Blog gönderisine göre, bu kripto para birimi için para çekme işlemleri daha sonra eklenecek.

Binance, Wrapped XRP mevduatlarının XRP olarak kredilendirileceği ve kullanıcıların hemen alım satıma başlayabilecekleri konusunda uyarıyor. Ekip, 0x39fBBABf11738317a448031930706cd3e612e1B9 olan wXRP sözleşme adresini sağladı.

Wrapped XRP Nedir?

wXRP, XRP 1:1 tarafından desteklenen bir token’dır ve XRPL’ye alternatif olarak alınıp satılabilir veya blok zincirlere gönderilebilir. WXRP ile değiştirilebilen XRP rezervi, orijinal paraları “wrap” yaparak Ethereum cüzdanları ve DeFi dahil dApp’ler gibi yeni blok zinciri ağlarında kullanılmalarına izin veren Wrapped DLT projesi tarafından tutulur.

wXRP, Sushiswap ve Unicorn dahil olmak üzere birden fazla platformdaki likidite havuzlarında stake yapmak için de kullanılabilir. Böylece wXRP, XRP için daha fazla yeni kullanım durumu sağlar.

wXRP’nin Binance rezervleri, Hex Trust sorumlusu tarafından yönetilir. Her wrapped token açılabilir ve orijinal token’la değiştirilebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner