Yükleniyor...

Binance Yetkilisi, FTX ile Savaşta Olmadıklarını Söyledi

Binance kurucu ortağı Yi He, şirketin FTX ile bir savaşta olmadığını söyledi.

binance 1

Binance kurucu ortağı Yi He, şirketin FTX ile bir savaşta olmadığını söyledi.

Şirketin aynı zamanda müşteri hizmetleri sorumlusu da olan Yi He, FTX ile ilgili Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

“Binance Savaşta Değil”

Yi He, Binance’in FTX ile herhangi bir savaşta olmadığının altını çizdi ve şunları söyledi:

“Son zamanlarda Binance Labs’deki Portföy Yönetimi ekibi, takip ettiğimiz risk kontrol metriklerine dayanarak FTT satmaya karar verdi”

Yi He, topluluğun isteklerine her zaman şeffaf ve doğrudan yanıt verme politikasına sahip olduklarını söyledi ve ekledi:

“Vurgulamak istediğimiz nokta, bir token tutma veya satma kararının kişinin kendi risk yönetimine ve yargısına bağlı olduğudur. FTT satma kararımız tamamen yatırımla ilgili bir çıkış kararıdır, savaşla hiçbir ilgisi yoktur. Konuyla ilgili dramaya girmek gibi bir niyetimiz yok”

Konuyla ilgili yorumlar, şirketin CEO’su Changpeng Zhao’nun borsanın elindeki FTX’in FTT token’larını satacağını duyurmasının ardından geldi.

FTX CEO’su SBF de Binance’in kendilerini hedef aldığını söyledi:

“Bir rakip, yanlış söylentilerle peşimize düşmeye çalışıyor. FTX iyi durumda varlıkları da. FTX’in tüm müşteri varlıklarını karşılamaya yetecek kadar varlığı var. Müşteri varlıklarına yatırım yapmıyoruz. Tüm para çekme işlemlerini gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x