Yükleniyor...

Binance’in Endonezya’nın En Zengin Ailesi ile Bir Ortaklık Hakkında Görüştüğü İddia Edildi

Binance’in Endonezya'nın en büyük şirketlerinden bazılarıyla olası bir ortaklık hakkında görüştüğü öne sürüldü.

binancein endonezyanin en zengin ailesi ile bir girisim hakkinda gorustugu iddia edildi

Binance’in Endonezya’nın en büyük şirketlerinden bazılarıyla olası bir ortaklık hakkında görüştüğü öne sürüldü. 

Bloomberg’in aktardığı habere göre dünyanın en büyük kripto varlık alım satım platformu Binance, milyarder kardeşler Budi ve Michael Hartono tarafından yönetilen PT Bank Central Asia (BCA) ve ülkenin en büyük telekom operatörü olan devlete ait PT Telkom Indonesia ile bir ortaklık için görüştüğü bildirildi. Hamle, Binance’in çoğunlukla bir banka hesabına sahip olmayan 273 milyonluk bu ülkeye girmesini sağlayacak.

Diğer taraftan bir BCA temsilcisinin Bloomberg’e verdiği demeçte, BCA yönetim kurulu toplantısında Binance ile potansiyel bir anlaşmanın tartışılmadığı ifade edildi. Bir Binance sözcüsü konu hakkında CoinDesk’e yaptığı açıklamada ise Binance’in “söylentiler veya spekülasyonlar hakkında yorum yapmama” politikası olduğunu söyledi ve ekledi:

“Blokzinciri endüstrisinin küresel olarak sürdürülebilir büyümesini destekliyoruz ve sürekli olarak her ülkede iş fırsatlarına bakıyoruz.” 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner