Yükleniyor...

Paribu, Box Sekmesini ALICE ve TLM ile İşleme Açıyor

Türkiye’nin önde gelen kripto para işlem platformu Paribu, Box sekmesini ALICE ve TLM ile işleme açıyor.

1639127329 Paribu Box Bulten

Türkiye’nin önde gelen kripto para işlem platformu Paribu, Box sekmesini ALICE ve TLM ile işleme açıyor. Paribu kullanıcıları, bugünden itibaren mobil uygulama ve web üzerinden Box sekmesi altında işlem yapabilecek.

Paribu, geçtiğimiz gün “erken dönem proje” olarak adlandırılan projelere ait kripto varlıkların alınıp satılabilmesi için yeni bir pazar yeri olarak Box’ı oluşturduğunu duyurdu. Bu sekmenin açılmasında kullanıcılardan gelen taleplerin etkili olduğu belirtildi.  

Paribu Box’ta TLM ve ALICE yatırma işlemleri başladı. Alış satış işlemleri ise TLM için 15:00, ALICE için 16:00’da başlayacak.

Box’ta neler listelenecek?

İlk olarak ALICE ve TLM’nin listeleneceği Box’ta yalnızca Metaverse projeleri değil, farklı alanlardaki projelere ait kripto varlıklar da listelenecek. Ekosistemde bulunan erken dönem proje ürünlerinin pek çoğuna Paribu güvencesiyle erişmek ve işlem yapmak mümkün olacak.

Box’ta listelenecek kripto varlıkların duyuruları, Paribu’nun resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner