Yükleniyor...

Binance’te En Çok Aranan 15 Kripto Para Birimi

CryptoDiffer’dan alınan verilere göre, 21 Ekim tarihinde Binance aramalarında en popüler 5 coin sırasıyla; Binance Coin (BNB), Celer Network (CELR), Gala (GALA), Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) oldu.

binance kyc

CryptoDiffer’dan alınan verilere göre, 21 Ekim tarihinde Binance aramalarında en popüler 5 coin sırasıyla; Binance Coin (BNB), Celer Network (CELR), Gala (GALA), Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) oldu. Bu sırayı Solana (SOL), SHIBA INU (SHIB), Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Dogecoin (DOGE), Terra (LUNA), Polygon (MATIC), Litecoin (LTC), Smooth Love Potion (SLP) ve Avalanche (AVAX) izledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sıralama içindeki token’lar arasında Binance platformunda işlem hacmi en yüksek coin %83 ile Gala olurken, %77 oranla Smooth Love Potion (SLP) ikinci ve %56 oranla Avalanche (AVAX) üçüncü sırada yer aldı. Bitcoin ise %11’le Binance’de en düşük hacme sahip kripto varlık oldu.

Binance Coin (BNB)

Verilerin paylaşıldığı anda 24 saat içerisinde %1.6 oranında artan Binance Coin listede ilk sırada yer alarak Binance platformundaki en çok aranan coin oldu. Binance Coin’in platformdaki hacim oranı %45’tir.

Celer Network (CELR)

Binance’de en popüler aramalarda ikinci sırada yer alan Celer Network’ün fiyatı 24 saatte %4.4 oranında arttığı gözlendi. Binance platformundaki hacim oranı %45’tir.

Gala (GALA)

Açıklanan verilere göre üçüncü sırada yer alan Gala, 24 saat içerisinde %1.6 oranında yükseldi. eCash’ın, Binance platformundaki işlem hacmi ise %83’tür.

Ethereum (ETH)

Ethereum 24 saatte %11.8 oranında yükselerek listede dördüncü sırada yerini aldı. Ethereum’un, platformdaki işlem hacmi %17 oldu.

Bitcoin (BTC)

Binance’deki en popüler beşinci arama olan Bitcoin son 24 saat içerisinde %3.1 oranında yükseliş gösterdi. Bitcoin’in, platformdaki hacim oranı %11 oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x