Yükleniyor...

Binance’te yeni akım: Vadeli işleme açılan coin’ler uçuyor!

Son olarak Moonbeam'de (GLMR) vadeli işlemleri başlattığını duyuran Binance, yüzde 65'e yakın bir artışı tetikledi.

bitcoin btc fiyat analizi yukselis ivmesi kazandi onemli seviyeler neler

Son olarak Moonbeam’de (GLMR) vadeli işlemleri başlattığını duyuran Binance, yüzde 65’e yakın bir artışı tetikledi.

Yakın zamanda birçok projeyi vadeli tarafta işlemlere açan Binance, ilgili coin’lerde çok büyük bir artışa zemin hazırlıyor. Bu durumun son örneği Moonbeam (GLMR) oldu. Haberin etkisiyle birlikte hamle yapan GLMR, 0,1644 dolardan direkt olarak 0,2677 dolara gitti. Toplamda yüzde 62,83’lük bir yükseliş ortaya koyan GLMR, yalnızca vadeli değil, spot tarafın da öne çıkan coin’leri arasında yer aldı. Bunlara ek olarak GLMR, günün en çok yükselen altcoin’i olmayı başardı.

Ekran Resmi 2023 09 25 16.19.27 1

Gözler Binance’in üzerinde!

Spot alanındaki coin’leri vadeli tarafta da listeleyeceğini açıklayan Binance, o coin’lerde ciddi oranda bir talep oluşturuyor. Geçtiğimiz süreçlerde de sık sık yaşanan bu durum, şimdilerde daha şiddetli oluyor. Vadeli işlem başlatacağı coin’i duyuran Binance, bazen yüzde 50’den fazla bile artışı beraberinde getirebiliyor. En son yapılan vadeli işlem duyurusuyla birlikte GLMR, yüzde 63’e yakın yükselişe imza attı.

Ekran Resmi 2023 09 25 15.45.52

MicroStrategy’nin bu hamlesiyle birlikte rüzgarı arkasına alan kripto para piyasası, daha da volatilite kazandı. Konuyla ilgili X’te bir gönderi yayımlayan Binance CEO’su CZ, MicroStrategy’nin BTC alımını destekler nitelikte bir görüş belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner