Yükleniyor...

Binance’ten korkutan duyuru: Solana ağı askıya alındı!

Popüler kripto para borsası Binance, işlemlerdeki yoğunluk nedeniyle Solana ağındaki çekme işlemlerini askıya aldığını açıkladı.

solana agi kesinti

Popüler kripto para borsası Binance, işlemlerdeki yoğunluk nedeniyle Solana ağındaki çekme işlemlerini askıya aldığını açıkladı.

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance, işlem hacminin artması nedeniyle Solana ağındaki para çekme işlemlerini askıya aldı. 6 Mart’ta yayınlanan bir Binance duyurusuna göre, 9 Mart’tan itibaren para çekme işlemleri tekrardan aktif olacak. Binance’in bu kesintiye dair yapmış olduğu açıklama ise şu şekilde:

“Solana ağındaki para çekme işlemleri, ağdaki artan işlem hacmi nedeniyle askıya alındı. Binance, optimizasyon için bazı alanlar belirledi ve istikrarlı ve uzun vadeli bir çözüm sağlamak için çalışıyor. Çözümün tahmini uygulama tarihi 09.03.2024 18:00 (UTC).”

solana kesinti aciklama

Solana, hem ekosistem hem de token olarak yoğun bir ilgi görüyor!

CoinMarketCap verilerine göre Solana’nın SOL, UTC saat 10:40’a kadar geçen 24 saatte yüzde 0,68 düşüşle 130,81 dolardan el değiştirdi. Coin haftalık grafikte yüzde 17’nin üzerinde artış gösterdi.

Binance, Coinbase, Kraken ve Bybit gibi önde gelen kripto borsalarının yanı sıra geçen hafta performans sorunları yaşadı. Binance’in artan işlem hacimlerine ilişkin bildirimi, Bitcoin’in 5 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.200 doların üzerine çıkmasından bir gün sonra geldi.

Solana ekosisteminin memecoin‘ler, NFT‘ler ve airdrop‘lar gibi konu başıklarından dolayı yoğun bir ilgi görmesi, bir süre daha kripto borsalarına zorluk çıkartacak gibi duruyor. Şu an için Binance’te boy gösteren bu

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner