Yükleniyor...

Binance Coin’in (BNB) yükselişi sürecek mi?

Kripto para piyasasının genel eğilimine uyarak önemli bir yükseliş kaydeden Binance Coin'in (BNB) fiyatı yükselmeye devam edebilir.

Binance Coin'in (BNB) yükselişi sürecek mi

Kripto para piyasasının genel eğilimine uyarak önemli bir yükseliş kaydeden Binance Coin’in (BNB) fiyatı yükselmeye devam edebilir.

BNB/USD paritesi, son 24 saat içinde yüzde 4’lük bir artış yaşadı. Varlık, son bir haftada ise yüzde 10’luk bir yükseliş kaydetti.

Saatlik grafiğe göz atıldığında, BNB’nin 366,8 dolarlık direnç seviyesine yaklaştığı görülüyor. Günlük kapanış bu seviyede gerçekleştiği takdirde varlığın fiyatı hafta sonunda 370-375 dolar seviyelerini görebilir.

Günlük grafikte ise farklı bir durum söz konusu. BNB, dünkü mum zirvesinden sahte bir çıkış yaptı. Eğer kapanış mum zirvesinin uzağında gerçekleşirse satıcılar kontrolü ele alarak 350 dolara kadar bir düzeltme yaşanmasına sebep olabilir.

Varlığın ay sonuna kadar 380 – 400 dolar bölgesini potansiyel olarak test etme ihtimali de söz konusu.

BNB, yazı kaleme alındığı sırada 356.6 dolar üzerinden işlem görüyor.

bnb fiyat

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner