Yükleniyor...

Binance’ten SPARK AirDrop’unu Bekleyen XRP Yatırımcılarını Sevindiren Açıklama

Binance, XRP yatırımcılarını sevindiren bir açıklamada bulundu.

binance spark airdrop xrp

Binance, XRP yatırımcılarını sevindiren bir açıklamada bulundu. Dünyaca ünlü borsa Spark Airdrop’unu destekleyeceğini açıkladı.

Buna göre elinde XRP bulunduran Binance kullanıcıları, Spark Airdrop’undan yararlanabilecek.

Binance’in Spark Token Açıklaması

Binance, XRP sahipleri için Spark (SPARK) Airdrop Programı’nı destekleyeceğini duyurdu. Airdrop snapshot’ı 12 Aralık’ta gerçekleşecek. Binance, XRP para yatırma ve çekme işlemlerinin 12 Aralık itibarıyla askıya alınacağını açıkladı. Binance, açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

“Binance kullanıcıları tarafından defter indeks numarası sırasında tutulan tüm XRP token’larının anlık görüntüsünü (snapshot) alacağız. Anlık görüntü tamamlandıktan sonra para yatırma ve çekme işlemleri yeniden açılacak. Airdrop sırasında XRP alım satımının etkilenmeyeceğini lütfen unutmayın.”

XRP’ye sahip her kullanıcı için airdrop edilen SPARK miktarı aşağıdaki formüle göre hesaplanacaktır:

Kullanıcı A = Anlık görüntü sırasında Kullanıcı A tarafından tutulan XRP miktarı / Anlık görüntü anında Binance tarafından tutulan Toplam XRP * Airdrop için Binance tarafından alınan toplam SPARK.

Airdrop’tan Kimler Yararlanabilecek?

  • Anlık görüntü anında para yatırma veya çekme bekleyen XRP token’ları, XRP bakiyenize dahil edilmeyecektir. Lütfen anlık görüntüden önce para yatırma ve çekme işlemlerinin tamamlanması için yeterli zaman ayırdığınızdan emin olun.
  • 10 XRP’nin altındaki XRP bakiyeleri (ticari emirler dahil) airdrop için uygun olmayacak.
  • Anlık görüntü, spot cüzdanlardaki, tasarruf hesaplarındaki ve token marjlı vadeli işlem cüzdanlarındaki XRP bakiyelerini içerecek, ancak marj hesaplarını ve kripto para kredilerini hariç tutacak.
  • SPARK’ın Binance’te ticareti ve listelenmesi için, SPARK, Binance’in diğer herhangi bir coin/token için yaptığı gibi aynı katı listeleme inceleme sürecinden geçecektir. Bu airdrop’u desteklemek, SPARK’ın listelenmesini garanti etmez. Sahip olunan varsayılan konum, listeleme olmamasıdır.
  • Binance, proje SPARK token dağıtımını XRP sahiplerine tamamladıktan sonra SPARK token’larını dağıtacak. Dağıtım tamamlandığında başka bir duyuru yayınlanacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner