Yükleniyor...

Bir Anda Yükseliş Yaşayan DeFi Token’ı Just (JST) Nedir, Ne İşe Yarar?

Tron CEO’su Justin Sun’ın Tron tabanlı DeFi Token’ı Justin (JST), önemli kripto para borsalarında listelendikten sonra yatırımcılarına ciddi kazançlar sağladı.

just jst nedir defi token

Tron CEO’su Justin Sun’ın Tron tabanlı DeFi Token’ı Justin (JST), önemli kripto para borsalarında listelendikten sonra yatırımcılarına ciddi kazançlar sağladı. En son Huobi’de işlem görmeye başlayan Just, gün içinde yarı yarıya değerlendi. CoinMarketCap verilerine göre Just şu anda 72. sırada ve 0,0714 dolardan işlem görüyor.

Just (JST) Nedir?

JUST Platform’un Governance (Yönetim) Token’ı JST, Poloniex LaunchBase (Token Satışı) sırasında 05/05/2020 tarihinde piyasaya sürüldü. Just, dünya çapındaki kullanıcılar için stablecoin ile para ödünç verme ve yönetişim mekanizmaları sağlayan adil, merkezi olmayan bir finansal sistem kurmayı hedefliyor. Just, iki token’lı bir sistem. İlk token olan USDJ, 1: 1 oranında ABD Dolarına sabitlenmiş bir stablecoin ve TRX’in JUST’ın CDP portalı aracılığıyla teminatlandırılmasıyla oluşturulur. İkinci token olan JST, faiz ödemek, platform bakımı, oylama yoluyla yönetişime katılmak ve JUST platformundaki diğer faaliyetler için kullanılabiliyor.

JUST, tüm işlemlerin, teminatlandırmanın ve yönetişimin şeffaf bir şekilde zincir üzerinde yürütülmesine izin veriyor. JUST, en büyük merkezi olmayan uygulama ekosistemi olan TRON Network üzerine kuruldu ve tüm üyeleri için kullanımı kolay ve şeffaf bir dizi finansal hizmet sağlamayı amaçlıyor.

Just Büyümeye Devam Ediyor

Just Binance ve Huobi gibi önemli borsalarda listelenmesinin yanı sıra bir ortaklık da duyurdu. Just , sosyal medyadan yaptığı duyuru ile WINk ile stratejik bir iş birliği yapılacağını açıkladı. Hızlı bir biçimde değer kazanan DeFi projesinin önümüzdeki günlerde de büyümeye devam etmesi bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner