Yükleniyor...

BTC, XRP, ADA, EOS, DASH, WGRT ve LINK Fiyat Analizi: 13 Ağustos 2020

Kripto para piyasası, yaşanan son düzeltmeden sonra neredeyse toparlandı; ancak bazı kripto paralar kırmızı bölgede kalmaktadır.

bitcoin altcoin fiyat analizi 13 agustos

Kripto para piyasası, yaşanan son düzeltmeden sonra neredeyse toparlandı; ancak bazı kripto paralar kırmızı bölgede kalmaktadır. Öncelikle XRP, Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV (BSV) son 24 saat içinde düşüş yaşadı. Birçok dijital varlık tablosunda, üst sınırın bozulmasıyla mevcut eğilimin devam ettiğini ima eden bir üçgen model oluşuyor. Bununla birlikte, alıcıların daha yükseğe çıkma konusundaki isteksizliği, aşağı doğru düzeltme olasılığını arttırıyor.

BTC / USD

Günlük grafikte Bitcoin (BTC), 12 bin 150 dolarlık önemli direnç seviyesinin yakınında düzeltmeye devam ediyor. En yakın destek alanı ise 10 bin 605 dolar. RSI göstergesinin değerleri, destek hattını pratik olarak test etti ve bu, varlığın değerini artırmaya yönelik başka bir girişimi tetikleyebilir. 10 bin 605 dolar seviyesindeki destek alanı testi ile küçük bir düzeltmenin geliştirilmesi göz ardı edilmemelidir.

Bundan sonra, yatırımcılar potansiyel hedefe yükselişin 13 bin 865 dolara doğru devam etmesini bekleyebilirler. Olumlu seçeneğin iptali, yükselen kanalın alt sınırının 10 bin 500 dolar seviyesinin altında sabitlenmesi ile kırılması olacaktır. Bu durumda düşüş hedefi 8 bin 690 dolarlık seviye olabilir.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 11 bin 546 dolardan işlem görüyordu.

XRP / USD

XRP fiyatları yükselen kanalın üst sınırının altına geri döndü. Sürekli büyüme için tekrar 0,33 dolar seviyesinin ötesine geçmek önemlidir. Fiyat artışı lehine ek bir sinyal, RSI göstergesindeki destek hattının testidir. Bu senaryonun iptali, fiyatın 0.234 doların altına sabitlenmesi ile destek alanının bozulması anlamına gelebilir, bu durumda fiyatın 0.216 dolara düşmesi beklenebilir. XRP, basın anında 0,282 dolardan işlem görüyor.

ADA / USD

Cardano (ADA) oranı son güne göre artmış olsa da, kısa vadeli senaryo düşüş eğilimini sürdürüyor. Geçen hafta fiyat değişimi % -4,55’i buldu.

Günlük grafikte Cardano (ADA), uzun fitillere göre düzeltme aşamasına girdi. Ayrıca ticaret hacmi biraz düşüyor, bu da düşüşün devam edeceği anlamına geliyor. Dahası, likidite düşük, bu da yaklaşan düşüşün başka bir nedenidir. Bu durumda, en yakın destek 0.1196 dolar ve bu kısa sürede elde edilebilir.

Cardano, baskı anında 0.138 dolardan işlem görüyor.

EOS / USD

Günlük grafikteki EOS, destek seviyesinin üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Bir toparlanma potansiyeli ve 3.50 dolarlık ilk hedefe doğru ralli devam ediyor. Böyle bir senaryonun lehine ek bir sinyal, RSI göstergesindeki trend çizgisinden bir toparlanmadır, burada yeni bir test bir kopuştan sonra muhtemel. Bu seçeneğin iptali, yükselen kanalın alt sınırının 2,50 dolar seviyesinin altında sabitlenmesi ile kırılması anlamına gelebilir. Bu durumda düşüşün 2,15 dolar seviyesine kadar devam etmesini bekleriz. EOS, baskı anında 3.08 dolardan işlem görüyordu.

DASH / USD

Altcoin oranı dünden bu yana % 2’den fazla düştüğü için Dash bugün kaybeden arasında. Grafiğe göre, DASH azalan işlem hacminin ortasında yer alıyor. Kripto para oranını mevcut seviyelerde tutacak likidite olmadığından, daha fazla düşüş büyümeden daha olasıdır. DASH, şu anda ayın sonunda 81.86 dolarlık bir uç nokta ile üçgen bir model oluşturuyor. DASH, baskı sırasında 90,48 dolardan işlem görüyor.

WGRT / USD

WaykiChain Governance Coin (WGRT), nispeten yeni bir kripto para birimi. WGRT, son zamanlarda önemli bir büyüme gösterdi. İşlem görmeye başladıktan sonra, kripto para yazın çoğunda yükseliyor. Teknik açıdan bakıldığında, yükseliş eğilimi geçerli olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, altcoin daha fazla büyüme için bir düzeltmeyle karşılaşabilir. Ayrıca, RSI göstergesinin değeri, olası bir düşüşü göz önünde bulunduran aşırı alım bölgesinde bulunuyor. Bu bağlamda, en yakın destek 0,01390 dolar ve kısa sürede elde edilebilir.

LINK / USD

Chainlink (LINK), WGRT’ye benzer şekilde işlem görüyor. LINK listemizin en büyük kazananı. Fiyatı, önceki güne nazaran neredeyse % 20 arttı. Ancak uzun vadeli senaryo yükseliş eğilimindedir ve yükselişi devam ettirmek için bir düzeltme yapılması gerekir. Bu nedenle, altcoin aşırı satın alındığı ve ticaret hacmi biraz düştüğü için kısa vadeli eğilimin düşüş eğilimi göstermesi muhtemeldir. Boğalar ayrıca 12.60 dolar işaretinde güç gösterebilir. Chainlink, yazının yazıldığı sırada 18.30 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner