Yükleniyor...

Bir Balina, Kripto Para Piyasasının Büyük İndirimde Olduğunu Söyledi

Popüler bir kripto para analisti, trader ve balina, diğer trader'ları bilgilendirdi.

balina

Popüler bir kripto para analisti, trader ve balina, diğer trader’ları bilgilendirdi. Popüler isim, DeFi sektöründe birikim yapmak için hala zaman olduğunu dile getirdi.

Sektörde Crypto Messiah olarak bilinen takma adlı trader, Hxro Labs ile yaptığı yeni bir röportajda, kripto para boğa koşusunun bir sonraki ayağının başlamasının biraz zaman alabileceğini söylüyor:

“Kesinlikle insanların aşırı heyecanlı olduğunu düşünüyorum, çok erken. Tekrar toplanacaksak, tarihsel olarak bu çifte balonsa, o zaman yeniden yükselmeye başlamasına bence aylar kaldı.”

Ancak Crypto Messiah, kripto para piyasalarının merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründeki varlıkların şu anda ciddi bir indirimle fiyatlandırıldığını düşünüyor.

“DeFi’nin büyük bir indirimde olduğunu düşünüyorum… DeFi ile ilgili ilginç şeylerden biri, diğer şeyler olmadığında DeFi’nin çalışabilmesidir. DeFi yazına [geçen yıl] bakarsanız, DeFi hemen hemen kendi kendine çalışıyordu. Altcoinler DeFi ile çalışmıyordu. Ya da en azından DeFi yazının başında. Altcoinlerin 2x gibi gittiğini hatırlıyorum. Ardından DeFi sahneye çıktı ve her yer DeFi, DeFi, DeFi oldu.”

Analist, Aave’yi (AAVE) DeFi alanındaki en iyi projelerden biri olarak belirtiyor. Yatırımcıların, piyasa tekrar toparlanmadan önce DeFi varlıklarını biriktirmek için büyük olasılıkla bol zamanları olacağını söylüyor.

“Birikim aralığındaysa, satın almak için zamanınız olacak. Eğer değilse, bunun sadece düşüş olduğundan şüpheliyim ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönebiliriz. Dibin bir şekilde içeride olduğunu doğrulamaları gerekecek. Bunu birkaç farklı yolla yapabilirsiniz. Bir çeşit dip formasyonu koyabilirsiniz veya bir çeşit birikim aralığı oluşturabilirsiniz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner