Yükleniyor...

Bir başka boğa sinyali daha: Borsa token’ları harekete geçti!

Son 24 saatteki artışlarıyla neredeyse tüm altcoin'leri sollayan OKB (OKB) ve KuCoin Token (KCS) piyasaya dair olumlu veriler sunuyor.

Fotoram.io 29

Son 24 saatteki artışlarıyla neredeyse tüm altcoin’leri sollayan OKB (OKB) ve KuCoin Token (KCS) piyasaya dair olumlu veriler sunuyor.

Beklenmedik bir şekilde atağa kalkan OKB (OKB) ve KuCoin Token (KCS) boğa sezonunun habercisi olabilir. Son boğa sezonunu ele aldığımızda, BNB‘nin inanılmaz bir fiyatlaması olmuştu. 29 dolar seviyelerinden 690 dolara ulaşmayı başaran Binance’in yerel token’ı, yüzde 2250’lik bir artış kaydetmişti. İçinde bulunduğumuz süreç eğer ki yükseliş sezonun başlangıcıysa, OKB ve KCS’deki artış kuvvetli bir boğa trendinin işaretçisi olabilir.

Ekran Resmi 2023 11 06 10.19.47

Üst sıraları işgal ettiler!

CoinMarketCap tarafından hazırlanan “En Çok Yükselenler” listesinin ilk sıralarında KCS ve OKB yer alıyor. KCS, son 24 saatteki yüzde 11,29’luk artışıyla üçüncü sırada, OKB ise yüzde 10,34’lük artışıyla dördüncü sıraya adını yazdırdı. Uzun bir aranın ardından borsa token’larının üst sıralarda yer alması yalnızca borsa kullanıcılarını değil tüm kripto ekosistemi adına olumlu bir emare olabilir.

2021’deki boğa sezonunda bu durumun en net örneği BNB olmuştu. Sıradaki boğa sezonunda ise hangi borsa token’larının ön plana çıkacağı merakla bekleniyor. Bunlara ek olarak BTC‘deki düşüşlere karşı da sağlam durmayı başaran pek çok borsa token’ı, yükseliş sezonlarında adından sık sık söz ettirecek gibi duruyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner