Yükleniyor...

BNB havayolları uçuşa hazır: CZ düğmeye bastı!

Bir türlü beklenilen çıkışı yapamayan BNB için CZ düğmeye bastı; Yakım işlemi ve yeni bir Launchpool geliyor.

BNB CZ Binance

Bir türlü beklenilen çıkışı yapamayan BNB için CZ düğmeye bastı; Yakım işlemi ve yeni bir Launchpool geliyor.

Binance CEO’su CZ, uzun süredir beklenilen çıkışı gerçekleştiremeyen BNB için harekete geçti. Kripto piyasasının en etkili isimlerinden birisi olan CZ, BNB’yi yeniden hareketlendirmenin peşine düştü.

Binance, Launchpool girişimine Neutron’u ekledi. Böylelikle kullanıcılar, ellerinde bulunan BNB’leri stake ederek Neutron’un yerel token’ını kazanabilecekler. Ayrıca CZ, yeni bir BNB yakımından bahsetti. Tüm bu girişimler, BNB için potansiyel bir yükselişe zemin hazırlıyor.

BNB yükselişi için her şey hazır!

Binance CEO’su CZ, borsasının yerel token’ı olan BNB için girişimlerini hızlandırdı. CZ, sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı BNB paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

CZ, kimseye bedava bir şekilde BNB dağıtılmadığının altını çizdi. 2021 yılındaki kendi paylaşımını alıntılayan CZ, ekibin elinde olan BNB’lerin de kullanılmadığını açıkladı. CZ’nin bu paylaşımının zamanlaması ise dikkatlerden kaçmadı. CZ’nin paylaşımı, Binance’in Neutron adlı kripto projesini listeleyeceğini duyurmasından ve Neutron’un Binance Launchpool’una eklenmesinden sonra geldi.

CZ, X paylaşımında, BNB için yeni bir yakımın yakın zamanda gerçekleşeceğini ifade etti. BNB yakımları, belirli bir token arzının dolaşımdan çıkarılarak boşluğa gönderilmesi anlamına geliyor. Böylelikle fiyat dengesinde artışa zemin hazırlanıyor.

Binance’te yaşanan hareketlilik BNB için anlık bir volatiliteye yol açtı. BNB fiyatı, kısa sürede 215 dolara iğne attı. BNB her ne kadar bu iğneden sonra geri çekilme yaşasa da potansiyel bir yükseliş için vakit kolluyor olabilir.

BNB fiyat

BNB için potansiyel yükseliş için 212 dolar direncinin önemi büyük. Bu direnç noktası, saatler önce gelen anlık yükseliş mumuyla test edilse de kırılamadı. Ancak BNB yakımının geliyor olması ve yeni bir Launchpool’un BNB aracılığıyla gerçekleşecek olması işleri değiştirebilir. BNB, 212 doları aşması halinde sıradaki hedefi olarak 219 dolar bölgesini gözüne kestirecektir. Bu bölgenin aşılması halinde, üst mor alanda kalıcılık sağlanması gerekiyor. BNB, üst mor alanda kalıcı olabilirse, sıradaki direnç noktası 230 dolar seviyesi olabilir.

BNB’de işlerin yolunda gitmemesi ve fiyat düşüşü gerçekleşirse, destek noktası olarak 206 doların çalışması gerekiyor. Bu bölgenin de aşılması halinde, BNB için sonraki destek noktası alt mor bölgenin dibi olan 201 dolar seviyesi olabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner