Yükleniyor...

Bir Bitcoin (BTC) Balinası, Ekonomi Hakkında Konuştu

Yüksek profilli bir kripto para balinası, büyük ekonomik şok dalgaları ön görüyor.

bitcoin balinası ekonomi hakkında konuştu

Yüksek profilli bir kripto para balinası, büyük ekonomik şok dalgaları ön görüyor. Şubat ve Mart ayları arasında Bitfinex’te 20 milyon dolarlık kazanç elde eden ve yakından izlenen bir Bitcoin (BTC) balinası, küresel ekonomi için daha fazla zorluk beklediğini söyledi. Joe007 adıyla anılan balina, hükümetler geleneksel pazarları desteklemek ve yıkıcı bir iş kaybıyla mücadele etmek için çabalarken oynaklık dalgalarını öngörüyor. Joe007 şu ifadeleri kullanıyor:

“Bu, neslimizin en büyük ekonomik şoku olacak. Dalgalar halinde ve zamanla ortaya çıkacak, yanlış umutlar verecek ve sonra onları ezecek. Krizin odak noktası farklı alanlarda değişecek. Bir krizi hafifletme ve çözme girişimleri daha fazla karışıklığa yol açacaktır. ”

Varlıklar Dolara Kaydırılacak

Balina, yatırımcıların Mart ayında hisse senetlerini ve kripto paralarını ABD dolarına kaydırmaya devam etmesini bekliyor. Balina şunları söylüyor: “Bir şey önemli ölçüde değişmedikçe, BTC fiyatı (ve genel olarak kripto) için uygun sonuçlar doğuracak şekilde önce dolar likiditesinin uçuşunu bekliyorum.”

Joe, politikacıların, merkez bankalarının ve düzenleyicilerin ekonomilerini ayakta tutmak için her şeyi deneyebileceğini, ancak bunun insanların işlerine geri dönmelerinin yerini tutamayacağını söylüyeyerek ekliyor:

“Dünyadaki en kıt meta insan zamanıdır. Üretken faaliyetlere uygulanan insan zamanı, ekonomiyi gerçekleştiren şeydir ve bize her şeyi verir. Şu an insan zamanı güvenli alanlarda, barınaklarda bulunuyor. Ve hiçbir para basımı bunu telafi edemez.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner