Anasayfa Bitcoin Haberleri Bir Bitcoin (BTC) Balinası, Ekonomi Hakkında Konuştu

Bir Bitcoin (BTC) Balinası, Ekonomi Hakkında Konuştu

ABONE OL:google-news

Yüksek profilli bir kripto para balinası, büyük ekonomik şok dalgaları ön görüyor. Şubat ve Mart ayları arasında Bitfinex’te 20 milyon dolarlık kazanç elde eden ve yakından izlenen bir Bitcoin (BTC) balinası, küresel ekonomi için daha fazla zorluk beklediğini söyledi. Joe007 adıyla anılan balina, hükümetler geleneksel pazarları desteklemek ve yıkıcı bir iş kaybıyla mücadele etmek için çabalarken oynaklık dalgalarını öngörüyor. Joe007 şu ifadeleri kullanıyor:

“Bu, neslimizin en büyük ekonomik şoku olacak. Dalgalar halinde ve zamanla ortaya çıkacak, yanlış umutlar verecek ve sonra onları ezecek. Krizin odak noktası farklı alanlarda değişecek. Bir krizi hafifletme ve çözme girişimleri daha fazla karışıklığa yol açacaktır. ”

Varlıklar Dolara Kaydırılacak

Balina, yatırımcıların Mart ayında hisse senetlerini ve kripto paralarını ABD dolarına kaydırmaya devam etmesini bekliyor. Balina şunları söylüyor: “Bir şey önemli ölçüde değişmedikçe, BTC fiyatı (ve genel olarak kripto) için uygun sonuçlar doğuracak şekilde önce dolar likiditesinin uçuşunu bekliyorum.”

Joe, politikacıların, merkez bankalarının ve düzenleyicilerin ekonomilerini ayakta tutmak için her şeyi deneyebileceğini, ancak bunun insanların işlerine geri dönmelerinin yerini tutamayacağını söylüyeyerek ekliyor:

“Dünyadaki en kıt meta insan zamanıdır. Üretken faaliyetlere uygulanan insan zamanı, ekonomiyi gerçekleştiren şeydir ve bize her şeyi verir. Şu an insan zamanı güvenli alanlarda, barınaklarda bulunuyor. Ve hiçbir para basımı bunu telafi edemez.”

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

899BeğenenlerBeğen
397TakipçilerTakip Et
16,600TakipçilerTakip Et
479AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar