Yükleniyor...

Bir DeFi Projesi Daha Saldırıya Uğradı! Fiyat %60 Çakıldı!

Merkeziyetsiz kripto para platformu Bondly Finance, saldırıya uğradığını açıkladı.

defi bondly

Merkeziyetsiz kripto para platformu Bondly Finance, saldırıya uğradığını açıkladı. Platform yaşanan saldırıyı, Twitter üzerinden tüm takipçilerine duyurdu.

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Bondly topluluğu dikkat. Maalesef bilinmeyen bir taraf tarafından saldırıya uğradık. Şu an size BONDLY trade’ini durdurmanızı tavsiye ediyoruz. Şimdiden harekete geçtiğimizden ve en kısa sürede her zamanki gibi çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.”

Bondly konuyla alakalı tam detay vermese de Twitter üzerinden yorum yapan kullanıcılar, kötü niyetli bir kişinin Bondly’nin stake için ayırdığı token’ları ele geçirdiğini iddia etti.

Token’lar ciddi satış yedi ve BONDLY fiyatı çakıldı. Yazının yazıldığı sırada BONDLY, %60 oranında gerileme yaşamış durumdaydı. Kripto para birimi Coingecko verilerine göre düşüşten sonra 0,02675635 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner