Yükleniyor...

Bir günde yüzde 400 artış! SHIB rallisi yolda mı?

Shibarium'daki günlük işlemler 25 Ekim'de 62 bini aşarak bir önceki güne göre yüzde 400 artış gösterdi.

SHIB 1

Shibarium’daki günlük işlemler 25 Ekim’de 62 bini aşarak bir önceki güne göre yüzde 400 artış gösterdi. Öte yandan Ağustos ayındaki lansmanından bu yana Shibarium 1,3 milyondan fazla blok gördü ve toplam işlem sayısı 4 milyona yaklaştı.

Bir günde yüzde 400 artış

Shiba Inu’nun katman-2 çözümü Shibarium, günlük işlemlerde yüzde 400 artış göstererek 25 Ekim’de 62 binin üzerine çıktı.

Son günlerde nispeten düşük işlem hacmi kaydedildikten sonra, Shiba Inu’nun (SHIB) katman-2 blokzincir çözümü Shibarium nihayet trendleri değiştirmeyi başardı. Shibariumscan’in sağladığı verilere göre ağdaki günlük işlem sayısı 25 Ekim’de 62 binin üzerine çıktı. Bu, bir önceki gün gözlemlenen rakama göre yüzde 400’lük bir artışı temsil etti.

Shibarium’un ilerlemesi, Shiba Inu (SHIB) rallisini tetikleyebilecek önemli bir faktör olarak öne sürüldü. Şimdilik eldeki veriler rallinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini kesin olarak kanıtlamasa da potansiyel olarak tablonun olumluya gittiği kripto uzmanları tarafından kaydedildi. Token’ın fiyatı son 24 saatte yaklaşık yüzde 10, haftalık bazda ise yaklaşık yüzde 20 arttı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner