Yükleniyor...

Arbitrum (ARB) haber etkisiyle 1 dolara yürüyor!

Arbitrum (ARB), X platformu üzerinden yaptığı paylaşımın etkisiyle yüzde 10'a yakın yükseliş gerçekleştirdi.

ARB Arbitrum

Arbitrum (ARB), X platformu üzerinden yaptığı paylaşımın etkisiyle yüzde 10’a yakın yükseliş gerçekleştirdi.

Katman-2 projelerinden Arbitrum, ekosistem geliştirmelerini ve proje duyurularını sıklaştırdı. Arbitrum, geçtiğimiz haftalarda FIAT ile iş birliği yaptığını duyurmuştu. Popüler kripto projesi, yeni bir duyuru için sinyal verdi.

Arbitrum, X platformu üzerinden yaptığı paylaşımda, “Yarın” açıklamasında bulundu. 26 Ekim gecesi saat 01:00’de yapılan paylaşımdan sonra ARB fiyatında yükseliş başladı. ARB, yüzde 10’a yakın bir artış ile 1 dolara yaklaştı.

Arbitrum (ARB), yükselişe başladı!

Büyük kripto projelerinden birisi olarak görülen Arbitrum (ARB), piyasa koşullarının ve sosyal medya paylaşımlarının etkisiyle yükselişe geçti.

Arbitrum ekibinin yaptığı X paylaşımı, ARB için itici güç oldu. BTC’nin 34.500 dolar seviyesinde kalıcılık sağlaması da altcoin’lere alımların gelmesini sağladı. Piyasanın boğa yapısını kullanan ARB, 1 dolar seviyesine dayandı.

Arbitrum ARB

ARB’nin yükselişinde 1 dolar direnci hayati bir öneme sahip durumda. Ekim ayının başındaki zirve noktasını ve Ağustos ayındaki zirve noktasını temsil eden bu direnç noktası, ARB için boğa koşusunun anahtarı olabilir. Psikolojik direnç, aşılması halinde ARB fiyatında yüzde 5’e yakın tepki yükselişi görülebilir. ARB, 1,0375 dolar üzerinde kalıcılık sağlarsa, sonraki hedefi 1,15 dolar olacaktır. Bu bölge, ARB’nin geçtiğimiz Temmuz ayındaki fiyat bölgesine dönmesini sağlayabilir. Artan ilgi ve pozitif süren piyasa koşulları, ARB’nin dirençleri aşan boğa koşusunu 1,5 dolara taşıyabilir.

Diğer taraftan ARB, haber etkisini kaybetmesi ve piyasa koşullarının negatife dönmesiyle sert bir düşüş yaşayabilir. 1 dolar direncini aşamaması halinde ARB, önce 0,95 doları ve daha sonra 0,90 doları test edebilir. 0,90 dolar desteği ARB’nin güçlü kalesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu bölge kaybedilirse, ARB fiyatında 0,8715 dolara sert bir geri çekilme yaşanabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner