Yükleniyor...

Birleşik Krallık Parlamentosu Üyesi Ethereum (ETH) Konusunda İyimser

Kesin nedenlerini açıklamasa da bir Birleşik Krallık Parlamento üyesi, Bitcoin’den ziyade Ethereum konusunda daha fazla iyimser olduğunu söyledi.

birlesik krallik parlamentosu uyesi ethereum eth konusunda iyimser 1

Kesin nedenlerini açıklamasa da bir Birleşik Krallık Parlamento üyesi, Bitcoin’den ziyade Ethereum konusunda daha fazla iyimser olduğunu söyledi. Üye ayrıca “flippening”ten de bahsetti.

Birleşik Krallık Parlamento üyesi Tom Tugendhat, ülkeyi mali alanında daha fazla yenilik uygulamaya çağırdı. Tugendhat, kripto para sektörünün büyümesini de özetledi ve Bitcoin’den ziyade Ethereum’da daha fazla iyimser olduğunu ima etti.

Birleşik Krallık Parlamento Üyesi Ethereum (ETH) Konusunda İyimser

Tugendhat, 2017’den beri Dış İlişkiler Komitesi Başkanı olarak görev yapan İngiliz Muhafazakar Parti’li bir politikacıdır. 2015’ten beri Birleşik Krallık Parlamentosu üyesidir.

Yakın zamanda yaptığı bir konuşmada, Birleşik Krallık hükümetini finansal stratejileri için daha yenilikçi bir yaklaşım aramaya çağırdı. O, dünyanın ülkelerin hızlı bir şekilde uyum sağlayamaması durumunda geride kalabilecekleri önemli bir değişimden geçtiğine inanıyor.

Tugendhat, bu değişimin bir kısmının çevrim içi alandan ve daha doğrusu kripto para birimlerinden geldiğini görüyor. Ayrıca, Birleşik Krallık Parlamentosu üyesi dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum hakkındaki iyimser görüşünü dile getirdi. Sebeplerini özetleyemese de, “flippening”e değindi.

“Flippening” terimi 2017 ve 2018’de çılgınca popüler olmuş ve Ethereum’un (ETH) dünyanın en büyük kripto para birimi olarak geçtiği (Bitcoin BTC) varsayımsal bir andan bahsediyor. CoinMarketCap’e göre, 2017’nin ortalarında Ethereum, Bitcoin’i geride bırakmaya en yakın zamanları yaşadı çünkü flippening anından sadece %8 uzaktı. 

ETH o sırada başarısız olmasına ve sonraki yıllarda boşluğun önemli ölçüde artmasına rağmen, bazı destekçiler, varlığın BTC’nin hakimiyeti 2021’in başından bu yana büyük ölçüde düştüğü için başka bir ralliye hazırlanıyor olabileceğine inanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner