Yükleniyor...

Brooklyn Nets, Bitcoin’i (BTC) Kabul Etmeye Hazırlanıyor

The New York Daily News tarafından yayınlanan habere göre, Brooklyn Nets'in ana şirketi BSE Global, yakın gelecekte kripto paralar ile ilgili bir duyuru gerçekleştirecek.

nets

The New York Daily News tarafından yayınlanan habere göre, Brooklyn Nets’in ana şirketi BSE Global, yakın gelecekte kripto paralar ile ilgili bir duyuru gerçekleştirecek.

Ünlü basketbol kulübünün, Bitcoin’i (BTC) bilet satışı ve diğer ürünler için kabul etmeye başlaması bekleniyor. Hatta isteyen oyunculara Bitcoin ile ödeme yapılabileceği de ifade ediliyor.

Nets CEO’su John Abbamondi, ekibin kripto para alanındaki birçok potansiyel ortak ile görüşmeler gerçekleştirdiğini ifade etti.

“Sektörü çok yakından izliyoruz. Bir dizi potansiyel ortakla görüşüyoruz.”

Abbamondi, Bitcoin konusunda oldukça heyecanlı olduğunu belirtti ve kriptonun potansiyelinden söz etti:

“Bence Bitcoin’in azınlık toplumunda iyilik için bir güç olma potansiyeli söz konusu. Bu alan çok hızlı bir şekilde gelişiyor ve muazzam bir potansiyel söz konusu.”

Nets’in kripto para konusunda herhangi bir netlik olsa da, benimseme gerçekleştiği takdirde, kripto parayı benimseyen ilk NBA takımı olmayacak. Daha önce Dallas Mavericks ve Sacramento Kings tarafından kripto para benimsemesi gerçekleşmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner