Yükleniyor...

Bitcoin Balinaları BTC Almaya Devam Ediyor

Bitcoin'in (BTC) son fiyat hareketine rağmen, balinalar BTC satın almaya ve elinde tutmaya devam ediyor.

btc balina

Bitcoin’in (BTC) son fiyat hareketine rağmen, balinalar BTC satın almaya ve elinde tutmaya devam ediyor.

Büyük yatırımcılar, piyasadaki mevcut belirsizliğe rağmen her gün Bitcoin satın alıyor ve pozisyonlarını artırıyor. Gerçekten de, her gün 1 milyon dolar değerinde Bitcoin tahsis eden bir Bitcoin balinası var. Bu, bu yatırımcıların BTC’nin geleceği konusunda pozitif düşüncelere sahip olduğunu gösteriyor.

Bu büyük Bitcoin balinaları, fiyatı veya Bitcoin’in piyasadaki performansını önemsemeden günlük olarak Bitcoin satın alıyor. Ve her gün daha fazla token satın alıyorlar.

BitInfocharts tarafından bildirildiği üzere, günlük olarak 1 milyon dolar değerinde Bitcoin satın alan bir Bitcoin balinası var. Her gün 25 BTC’ye yakın satın alıyor ve bu parayı cüzdanına ekliyor. Bu alımlar sırasındaki fiyat dalgalanmalarını ise dikkate almıyor. Bu, Twitter’da kripto para meraklısı C15Capital (@Capital15C) tarafından fark edildi:

Bu balina uzun süredir Bitcoin satın alıyor. Nitekim, Şubat ayından bu yana bu yatırımcı Bitcoin rezervlerine daha fazla BTC eklemeye devam ediyor. Yazım sırasında 9700’den fazla BTC’ye sahipti. Cari fiyatlarla, bu 412,5 milyon dolara eşit.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner