Yükleniyor...

Bitcoin Balinaları Harekete Geçti, 740 Milyon Dolarlık BTC Huobi’ye Aktarıldı

Chain.

bitcoin balinalari harekete gecti 740 milyon dolarlik btc huobiye aktarildi

Chain.info‘ya göre 700 milyon dolardan fazla Bitcoin, kripto varlık işlem platformu Huobi’ye transfer edildi. Platforma 23 Ağustos’ta 15.000 BTC transfer edildi. Bu, platformun cüzdanları arasındaki dahili bir işlem değil. Adres bir kişi veya kuruluşa ait görünüyor. 

Büyük miktardaki borsa girişleri genellikle özel yatırımcıların varlıklarını satmayı planlıyor olabilecekleri anlamına gelir. Daha önce, 6-12 aylık Bitcoin cüzdanlarından yapılan harcama oranlarıyla borsalara girişlerin arttığı gözlemlenmişti.

Bununla birlikte aynı cüzdan, daha önce de borsanın aynı günde gerçekleşen transferiyle 15.000 BTC aldı. Blokzincirindeki işlem geçmişine göre, cüzdan alınan fonları elde ettiği gün harcıyor ve uzun vadeli hodl için kullanmıyor. 

Bitcoin yayın saati itibariyle 49.418 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş/görüşler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Her yatırım ve işlem risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce her zaman kendi araştırmanızı yapınız.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner