Yükleniyor...

Counter-Strike Efsanesi FalleN, 2Crazy eSports NFT Platformuna Katılıyor

Profesyonel siber sporcu, büyüyen NFT endüstrisinin bir parçası olmaya karar verdi.

counter

Profesyonel siber sporcu, büyüyen NFT endüstrisinin bir parçası olmaya karar verdi.

Bir Counter-Strike: Professional Global Offensive oyuncusu Gabriel “FalleN” Toledo, 2Crazy eSports NFT platformuna katıldı.

Gabriel, 250.000 ila 2 milyon dolar arasında değişen bir ödül havuzuyla dünyanın en büyük eSpor etkinliği olan iki Büyük Şampiyonayı kazandıktan sonra CS:GO topluluğundaki en tanınmış oyunculardan biri oldu. Şampiyon olmak için, bir takımın büyük bir rakip havuzundan geçmesi gerekir.

FalleN’in takımı Luminosity Gaming, 2016 yılında MLG Major Championship: Columbus’ta birinciliği alarak ilk büyük şampiyonluğunu kazandı ve 500.000 dolar kazandı. Bundan sonra, Gabriel ve ekipleri, bir başka Counter-Strike Major Şampiyonası, ESL One Cologne 2016’yı da içeren 10 CS: GO turnuvası kazandı. Bir dizi başarılı turnuva sayesinde Gabriel, Forbes 30 yaş altı listesine girdi. Bugünlerde Gabriel, toplam 40 milyon dolarlık takım kazancıyla eSports endüstrisindeki en başarılı takımlardan biri olan Team Liquid’in bir parçası.

Ancak Gabriel sadece oyun ve eSpor sektörlerinde durmuyor. Bugün başarılı bir girişimci ve politikacı. Başarılı bir eSpor organizasyonu haline gelen kendi şirketi “Games Academy”yi kurdu. 2Crazy eSports NFT platformu ile trend olan NFT dünyasına katılmaya karar verdiğinde iş tecrübesi bir kez daha lehine çalıştı.

2Crazy, platformda piyasaya sürülen NFT’lerle açık artırma yapmanıza, takas etmenize ve oynamanıza izin veren NFT platformudur. 2Crazy’nin NFT’leri ile, 2CRAZY token’ını biriktirenlerden piyangolar, eşantiyonlar ve NFT drop’ları gibi kar elde etmek için ek fırsatlar elde edersiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner