Yükleniyor...

Bitcoin Balinaları Son 24 Saatte 27.019 BTC’yi Taşıdı

Balinalar, her zaman yaptıkları gibi Bitcoin'de milyonları hareket ettiriyor, taşıyorlar.

Bitcoin Balinaları 2

Balinalar, her zaman yaptıkları gibi Bitcoin’de milyonları hareket ettiriyor, taşıyorlar. Ancak son 24 saatteki balina hareketliliği oldukça dikkat çekici. Bitcoin balinalardaki bu hareketlilik öncü kripto para biriminin fiyatının 9.000 dolara yaklaşmasından kaynaklanıyor.

Bitcoin balinaları, son 24 saat içinde dokuz ayrı transfer ile 237 milyon dolar değerindeki 27.029 BTC’yi taşıdı. Özellikle, bilinmeyen bir cüzdandan başka bir bilinmeyen cüzdana tek transfer ile 131 milyon dolar değerindeki 15.000 BTC taşındı.

Balinaların son 24 saatte yaptığı BTC transferlerinden sadece biri satış yapmak amacıyla bir kripto para borsasına taşındı. 13 milyon dolar değerindeki 1.500 BTC’nin kripto para borsası Bitfinex’e transfer edilmiş durumda. Diğer transferlerin yedisi kripto para borsalarından bilinmeyen cüzdanlara yapılırken, geriye kalan transfer ise bilinmeyen bir cüzdandan bilinmeyen bir cüzdana yapıldı.

CoinMarketCap’in verilerine göre, Bitcoin (BTC), son 24 saatte değerini yüzde 9,40 artırarak 8.763,30 dolardan el değiştiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner