Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) 10 Bin Dolar Seviyesinin Üzerinde Kalıcı Olabilecek mi?

Bitcoin (BTC) hızlı bir ivme ile 10.

bitcoin bu seviyede kalici olabilecek mi

Bitcoin (BTC) hızlı bir ivme ile 10.000 dolar üzerine çıkabildi. Şimdi akıllardaki soru BTC bu fiyat seviyesinin üstünde kalabilecek mi?

Bitcoin, son 12 aydır 10.000 doların üzerinde tutunamadı. Pazartesi günü gözlemlenen verilere göre, kripto para borsalarına giren BTC sayısında ciddi anlamda artış var. Pazartesi günü borsalara giren günlük BTC sayısı, 68.970 BTC artışı ile 130.039 BTC’ye yükseldi.

Başka bir deyişle, kripto para ayın en yüksek seviyesine yükselirken, bazı yatırımcılar da paralarını borsalara taşıdı. Yatırımcılar genellikle mevcut mitinge güven duymadıkları zaman, cüzdanlarındaki varlıkları borsalara taşıyarak, yatırımlarını tasfiye etmek isterler.

Bu sebepten dolayı, Bitcoin’de yaşanan mevcut yükselişin devam edeceği yönünde bazı şüpheler mevcut. Bitcoin fiyatının 5 haneli fiyat aralığında kalması için bir süre daha mevcut seviyesinin üzerinde kalması gerekiyor. 10.000 dolar seviyesinden tekrardan 4 haneli bir fiyat aralığına düşmesi durumunda, lider kripto varlıkta sert düşüşler tekrardan görülebilir.

Bitcoin (BTC) yazım itibari ile 10.891 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner