Yükleniyor...

Bitcoin (BTC), 25.000 Doları Aştı!

ABD enflasyon verisinin açıklanmasıyla birlikte BTC tarafında 25 bin dolar seviyesi aşılarak kripto piyasasında büyük bir hareketlilik görüldü.

btc

ABD enflasyon verisinin açıklanmasıyla birlikte BTC tarafında 25 bin dolar seviyesi aşılarak kripto piyasasında büyük bir hareketlilik görüldü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde ardı ardına gelen FUD haberlerin etkisiyle birlikte BTC güçlü bir atak gerçekleştirdi. Güncel duruma bakıldığında ise, kısa süreç içersinde 19.500 dolardan 25.350 dolar seviyesine gelen BTC kripto yatırımcısına güven vermiş durumda.

BTC için Yeni Zirveler Olası!

BTC’nin 25.000 dolar üzerinde kalıcı olduğu sürece, yeni zirveler beklemek mümkün olabilir. Yakın zamanda kripto marketinden güçlü alıcı toplayan BTC, 25.000 dolar seviyesini hacimli bir şekilde aştı. Global anlamda olumsuz bir senaryo ile karşılaşılmadığı sürece BTC’nin alıcılı şekilde yoluna devam etmesi muhtemel gözüküyor.

25.000 dolar seviyesinin kalıcı olarak aşıldığı durumda ise, BTC için majör direnç seviyesi olan 30.000 dolar hedeflenebilir. Stablecoin’lerde yaşanan olumlu gelişmeler de şuan için kripto piyasasına “can suyu” olmuş durumda. Yakın zamanda gerçekleşecek olan Fed faiz kararından olumsuz bir sonuç gelmeyeceği senaryoda, Mart ayı içersinde BTC’de yeni zirveler gözlemlenebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x