Yükleniyor...

MetaMask Sistemine Ufak Bir Güncelleme Getirdi

Kripto cüzdan sağlayıcısı MetaMask, kripto uygulamalarını birbirine bağlayan sorunu düzeltti.

metamask oltalama saldirisi

Kripto cüzdan sağlayıcısı MetaMask, kripto uygulamalarını birbirine bağlayan sorunu düzeltti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto cüzdanı MetaMask, son güncellemesinde kullanıcı gizliliğiyle ilgili önemli düzeltmeler yaptı. MetaMask kullanıcıları önceden kripto cüzdanlarını birbirine bağlı buluyorlardı.

MetaMask Kripto Cüzdanlarının Birbirine Bağlanması Sorununu Giderdi

MetaMask kullanıcıları daha önceden kripto uygulamalarına bağlandığında, hesaplarını ayrı tutmak isteseler bile tüm hesaplarını birbirine bağlı bulabiliyorlardı. Artık uygulamalara bağlanırken hesapları ayrı tutacak ve hatta bu bağlantılar ayrı tarayıcı sekmelerinde tutulacak şekilde güncellendi. Şirket bu konu hakkında kendi blogunda bir duyuru yaptı.

Railgun Mobil Cuzdan Uygulamasini Baslatti

MetaMask bir blog gönderisinde yapılan güncelleme hakkında duyuruda bir örnek kullandı:

“Örneğin, Hesap 2’yi DeFi etkinlikleriniz için kullanırken ENS’nizle ilişkili ‘halka açık’ hesabınız olarak kullanmak isteyebilirsiniz. Artık birbirlerine bağlı olmayacakları için bunu yapabilirsiniz.”

Güncelleme, cüzdan uzantısını çalıştırmak için kullanılan üçüncü taraf hizmetlere gönderilen veri miktarını da sınırlıyor. Böylelikle kullanıcıların gizliliğinin korunması hedefleniyor.

Şirketin blog gönderisi, birisi bir cüzdan kurduğunda, Infura’yı otomatik olarak kullanmak yerine herhangi bir RPC sağlayıcısını seçebileceklerini belirtti. Ek olarak belirtmek gerekirse kullanıcıların Infura’yı kullanmaması da mümkün kılınıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x